Kayseri Haber / Medya / Ünlü Aktörle Bir Gece Geçirince İşten Atıldı!

Ünlü Aktörle Bir Gece Geçirince İşten Atıldı!

İngiliz aktör Orlando Bloom ile bir gece geçiren 21 yaşındaki genç garson Viviana Ross, müdürü tarafından otel odasında çıplak bir vaziyette yakalanınca işten atıldı.

Londra’nın West End bölgesinde bulunan beş yıldızlı otelde garson olarak çalışan Viviana Ross, otelin restoran bölümünde “Karayip Korsanları” filminin yıldızı Orlando Bloom ile tanıştı ve 40 yaşındaki yıldızın odasında bir gecesini geçirdi.

Bloom odadan ayrıldıktan hemen sonra odaya aniden giren otel müdürü, çıplak halde yakaladığı 21 yaşındaki genç garsonu, müşterilerle ilişki kurma yasağını çiğnediğinden dolayı işten çıkardı.

İngiliz The Sun gazetesine konuşan Ross’un yakın arkadaşı, İşten kovulduğundan dolayı üzgün olduğunu fakat yaptığından pişman olmadığını kaydetti. Viviana ve Orlondo arasında birbirlerini gördükleri andan itibaren büyük bir elektrik dalgasının meydana geldiğini ileten Ross’un arkadaşı, Viviana’nın Orlondo ile harika bir zaman geçirdiğini ve onun olağanüstü bir sevgili olduğunu söylediğini belirtti.

Garson kadının arkadaşı, cuma gecesi mesaisi bittikten sonra Ross’un kıyafetini değiştirdiğini, bardan ayrıldığını ve Bloom ile dışarıda buluştuğunu iletti. Orlando Bloom’un telefon numarasını bilmeyen Ross’un, dünya çapında ün kazanmış oyuncusu olan bitenden haberdar edemediği bilgisine ulaşıldı. Romanyalı garsonun, 2 ay önce sinema kariyerini geliştirmek adına İngiltere’ye taşındığı ve garsonluğunun yanı sıra oyunculuk yaptığı iletildi.

 

İlginizi Çekebilir

Saba Tümer Şok Geçirdi!

Ünlü sunucu Saba Tümer'in eski eniştesi Hasan Yamaç, İzmir Çeşme'de silahla kendi kafasına ateş etti ve intihar girişiminde bulundu. Hasan Yamaç, hastaneye kaldırıldı ve tedavi altına alındı. Şuanda hayati riski devam ediyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir