Kayseri Haber / Kayseri / Umut Bulut: “Kiminle oynadığımız değil, sonuçlar önemli”

Umut Bulut: “Kiminle oynadığımız değil, sonuçlar önemli”

Ligde Fenerbahçe karşısında aldığı galibiyetten sonra deplasmanda da Galatasaray karşısında 2-1 galibiyet alan Kayserispor, maçtan sonra şehre indiklerinde hiç ara vermeden, dinlenmeden direkt olarak Bursaspor’la oynanılacak olan maçın antrenmanlarına başladı.

Sergen Yalçın, son haftalarda çok hızlı bir yükseliş gösterdiklerini vurguladı. Oyunsal anlamda bu durum böyleyken, güç anlamında da bu durumun aynısı olduğunu aktardı. Galatasaray maçı ve Fenerbahçe maçının 2 maçlık bir periyot olduğunu belirten Yalçın, oynanılacak daha çok maç olduğunu belirtti. Söz konusu galibiyetlerin gerçekten bir önem göstermesi için daha sonraki maçlarında alınması gerektiğini aktardı.

Puan olarak beklentilerinin üzerinde oynadıklarını aktaran Sergen Yalçın, Hedef koyma konusunda bunun önem seviyesine vurgu yapan Sergen, yeni transferlerin de takıma alıştığını, bir birlik ve beraberliğin kendini gösterdiğini belirtti.

Bu başarıldığı takdirdeyse çok daha güzel sonuçlar ve daha güzel galibiyetler Kayserispor’u beklemektedir. Tek hedeflerinin Kayserispor’u ligde tutmak olduğunu belirten Sergen, başka bir şey düşünmediklerini belirtti.

Umut Bulut, Fenerbahçe maçının sonrasında Galatasaray’ı da mağlup ettiklerini, önemli olanın kiminle oynadıklarının değil, almış olduğu galibiyetlerin olduğunu aktardı.

Bulut, Fenerbahçe maçına girmeden önce söylediği cümleyi bir kez daha tekrarladı, “Bizim kiminle oynadığımız önemli değil. Puan ya da puanlar almamız lazım.” İçeride ve dışarıda çok güzel sonuçlar alındığını ileten Umut, asıl puan alınması gereken maçlara daha yeni başladıklarını belirtti. Bursa ve Çaykur Rizespor maçlarını da kazandıkları takdirde artık tehlikesiz bir konuma yükseleceklerini belirtti.

İlginizi Çekebilir

Polis memurunun cenaze töreninde duygulandıran feryat: Baba bizi bırakma

Geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden polis memuru için emniyette tören düzenlendi. Törende merhum polisin üçüz çocuklarının "Baba bizi bırakma" feryadı ise duygusal anlar yaşattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir