Kayseri Haber / Asayiş / Terör Örgütü DEAŞ’a Üye Olan 3 Kişi Adliyeye Gönderildi!

Terör Örgütü DEAŞ’a Üye Olan 3 Kişi Adliyeye Gönderildi!

Kayseri’de gerçekleştirilen operasyon beraberinde gözaltına alınan terör örgütü DEAŞ üyesi Irak uyruklu 3 kişi adliyeye gönderildi.

Kayseri Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından uluslararası terörist faaliyetlerinin tespit ve deşifre çalışmaları, faaliyetlerinin engellenmesi çalışmaları ve yeni eleman temininin önüne geçilmesi amacıyla gerçekleştirilenler neticesinde birkaç yıl önce Suriye ve Irak üzerinde DEAŞ terör örgütü lehine faaliyetlerini devam ettirdiğinin tespiti gerçekleştirilen Irak uyruklu Hamda Khalid Müslim, Mustafa Ahmed Hamad ve Mustafa Su’ud Hamad Said, yakalanarak gözaltına alınmıştı.

Gözaltına alınan şahıslar, emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasıyla birlikte Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yer alan Adli Tıp’ta sağlık kontrolünden geçirildikten sonra adliyeye sevk edildi.

İlginizi Çekebilir

Recep Bebek Yaşama Tutunmak İçin Yardım Eli Bekliyor!

Kayseri'de Örs ailesinin evlendikten 15 yıl sonra tüp bebek yöntemiyle kucaklarına aldıkları Recep bebeğin böbrek üstü kanser hastalığı nüksetti. Recep bebek, kanseri yenmek için yardım eli bekliyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir