Kayseri Haber / Gündem / Talas Belediyesi’nde Resim Sergisi Düzenlendi!

Talas Belediyesi’nde Resim Sergisi Düzenlendi!

Talas Belediyesi sınırlarında yapılan serginin açılışına, Talas Kaymakamı Zekeriya Güney, Melikgazi Kaymakamı Erkaya Yırık, İl Kültür ve Turizm Müdürü İsmet Taymuş, AK Parti İlçe Başkanı Ragıp Dost, Talas Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu ile eşi Emel Palancıoğlu katılım gerçekleştirirken bununla birlikte çok fazla sayıda davetli şahıs da söz konusu sergide kendini gösteriyor.

Kadınlar beraberinde 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlayan ve bu gün için iyi dileklerde bulunan Talas Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, dünden için, bugünü çok güzel bir resim sergisiyle taçlandırdıklarını ve bu kapsamda hemen devamında cilt bakımıyla ilgili bir etkinliğin varlığını belirtti.

Kadınların kesinlikle 1 gün içerisinde değil yılın her günü atfedilmeli söyleşisinde bulunan Palancıoğlu, Buna bağlı olarak kadınların hem çocukların hem ailenin hem de toplumun en önemli söz sahipleri ve oluşturucuları arasında yer almakta olduğuna değindi.

Kadınlar Günü’nü en içten dileklerle kutladığını aktaran Palancıoğlu, Allah’tan birlik ve beraberliği bozmamayı istedi. Başta kaymakamların ve eşlerinin, eş zamanlı olarak bu kapsamda desteği geçen herkesin yüzüne teşekkürlerini sunan Palancıoğlu, kendi eşinin de sergi adına resimler oluşturduğunu ve belediyeye hediye ettiğini açıkladı.

Herkesin bu kapsamda bir yeteneğinin bulunabileceğini aktaran Palancıoğlu, herkesin yeteneklerini keşfetmesi gerektiğini söyledi. Sergi kapsamında emek veren tüm kadınlara bol bol teşekkürlerini iletti.

Program sonrasında Palancıoğlu, sergiye katılan kadınlara kırmızı karanfil hediyesi verdi.

İlginizi Çekebilir

Bildirt Web Push Notification ile Türkiye’de Sektörde İlk Oldu!

Web site ve uygulama sahiplerini yakından ilgilendiren bir konu olan Push notification sistemiyle ilgili, Bildirt'ten harika bir adım geldi. Bildirt kurucusu Murat Say hem konuyla ilgili, hem de Bildirt'le ilgili açıklamalar yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir