Kayseri Haber / Ekonomi / Talas Belediyesi Dev Yatırımlarını Tanıtacak!

Talas Belediyesi Dev Yatırımlarını Tanıtacak!

Talas Belediyesi, hayata geçirdiği 15.00.000 TL değerindeki çok fazla yatırımının tanıtımını törenle yapacak.

31 Mart Cuma Günü saat 14.00’te belediye meydanında gerçekleştirilecek olan tanıtım programına Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’de katılımlarını gerçekleştirecek.

Talas Belediyesi olarak Cuma günü saat 14.00’te bir dizi toplantılar yapacak olduklarını aktaran Palancıoğlu, Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki’nin, Valinin, Büyükşehir Belediye Başkanı Çelik’in, İl Protokolünün ve vatandaşların katılımıyla birlikte yapmış oldukları işlerin bir kısmının tanıtımını yapacak olduklarını belirtti.

Makam katı, konferans salonu, toplantı salonu ve birçok birimin bulunduğu şuanda içerisinde yer aldığı belediyenin ek hizmet binasının tanıtımının yapılacak olduğuna değinen Palancıoğlu, belediyenin yeni yapılan yemekhanesi ve çevre düzenlemesinin tanıtılacak olduğunun altını çizdi. Bununla beraber geçmiş olunan günlerde belediyeye 13 tane iş kamyonu, çöp arabası ve ek olarak forklift, vinç tarzında iş makinaları kazandırdıklarını, eş zamanlı olarak Talas geneline toplam 5 adet ATM’si bulunan taksi durağı yaptıklarını. 5 Tane WC – Abdesthane yaptıklarını, Sucuk ekmek yapılan nostaljik fayton büfelerinin olduğunu, bu Cuma toplu tanıtım töreninde bu söz konusu eserlerin hepsinin tanıtımlarının yapılacağını aktardı.

Yatırımların toplam değerinin ise 15.000.000 TL olduğunu aktaran Palancıoğlu, yatırımların Talas’a faydalar getirmesini ve güzel hizmetlerde kullanılmasını temenni etti.

İlginizi Çekebilir

Polis memurunun cenaze töreninde duygulandıran feryat: Baba bizi bırakma

Geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden polis memuru için emniyette tören düzenlendi. Törende merhum polisin üçüz çocuklarının "Baba bizi bırakma" feryadı ise duygusal anlar yaşattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir