Kayseri Haber / Gündem / Tabip Odası, Ödüllü Fotoğraf Yarışması Yapıyor!

Tabip Odası, Ödüllü Fotoğraf Yarışması Yapıyor!

Kayseri Tabip Odası tarafından 14 Mart Tıp Bayramı etkinlikleri kapsamında ödüllü fotoğraf ve resim yarışması düzenlemesi yapıldı. Yarışma için başvurular resmi olarak alınmaya başladı.

Kayseri Tabip Odası Başkanı Prof. Dr. Hüseyin Per, Tıp sektörü hakkında halk arasında bir farkındalık oluşturabilmek adına, sanatın daha geniş kapsama tanıtılması ve bunun sunumunun sağlanması adına, İnsan ve Sağlık konulu resim yarışması yapmakta olduklarını aktardı.

Başkan Hüseyin Per, Erciyes Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi ve Galeri Mosa’yla ortak olarak yapmakta oldukları yarışma kapsamında 1.olan eser sahibine 2.000 TL ödül vereceklerini açıkladı. 2. ve 3. kişileri de unutmadıklarını ileten Per, ikinciye 1.500 3.’ye ise 1.000 TL ödül verileceğini açıkladı. Aynı zamanda mansiyon ödülü olarak ise 3 kişiye 500 TL verileceğini belirtti.

Resim yarışmasına son başvuru tarihi 28 Şubat 2017 olarak belirlendi. Bu yarışma kapsamına tüm sanatçılar, Güzel Sanatlar Fakültesi öğrencileri ve serbest ressamlar katılım gerçekleştirebilir.

Per, aynı zamanda Tıp Doktorları arasında bir resim yarışması yaptıklarının altını çizerek, doktorların katılım gerçekleştireceği bu yarışmayla birlikte yine aynı şekilde birinci, ikinci ve üçüncüye sırasıyla 2.000 , 1.500 , 1000 TL verecek olduklarını açıkladı. Fotoğraf yarışmasına son katılım tarihi ise 10 Mart 2017 tarihi olarak belirlendi. Her iki yarışma adına başvurular hakkında Şartnameler ve detaylı bilgi için www. kayseritabip.org internet sitesi üzerinden a da 0(352) 222 46 59 nolu telefondan bilgi alınabilecek.

İlginizi Çekebilir

Kayseri’den Elazığ’a Yardım Ekipleri Gönderildi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi de 2 iş makinesi 4 personel, AFAD 2 araç 12 personel, itfaiye 3 araç 8 personel, İl Sağlık Müdürlüğü 3 ambulans 9 personel, sivil toplum kuruluşları da 3 araç 8 personelin bölgeye hareket ettiği öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir