Kayseri Haber / Gündem / Suriyeli Şahıs Bacanağını Bıçakladı

Suriyeli Şahıs Bacanağını Bıçakladı

İstanbul Zeytinburnu’nda güpegündüz gerçekleşen olayda, iki bacanak arasında tartışma kavgaya dönüştü. Bıçakların çekildiği kavga da bazı vatandaşların çocuklarıyla olayı izlemesi şaşkınlık yarattı. Olayın ardından bıçakla kaçan şahıs kameralara yakalandı.

Zeytinburnu Yeşiltepe Mahallesi’nde gerçekleşen olayda Suriyeli iki bacanağın bıçakla birbirine saldırdı. Suriyeli vatandaş ağır bir şekilde yaralanırken, vatandaşlar olayı polise haber verdi. Elinde bıçakla kaçan şahıs kameralara yakalandı. Yerde ağır bir şekilde yatan yaralıya vatandaşlar ilk müdahaleyi yaptı. Ambulansla hastaneye kaldırılan  yaralı hakkında görgü tanıkları, kaçan şahısın yaralıyı yüzünden ve göğsünden defalarca bıçakladığını belirtti. Kamera kayıtlarına bıçakla takılan şahıs kaçarken, vatandaşlar korkarak etrafa kaçışıyor.

İlginizi Çekebilir

Recep Bebek Yaşama Tutunmak İçin Yardım Eli Bekliyor!

Kayseri'de Örs ailesinin evlendikten 15 yıl sonra tüp bebek yöntemiyle kucaklarına aldıkları Recep bebeğin böbrek üstü kanser hastalığı nüksetti. Recep bebek, kanseri yenmek için yardım eli bekliyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir