Kayseri Haber / Gündem / Suriyeli Kadını Boğarak Öldüren Kocası Tutuklandı!

Suriyeli Kadını Boğarak Öldüren Kocası Tutuklandı!

Yeşilmahalle’de 7 aylık hamile olan eşi Suriye uyruklu Fatma El Muhammed’i boğarak öldürdüğü iddiasıyla gözaltına alınan Ahmed El Muhammed için tutuklama kararı verildi.

Merkez Kocasinan İlçesi Yeşilmahalle Kayalı Sokak’ta, tek katlı gecekondu da yaşamını devam ettirmekte olan Suriyeli 25 yaşındaki Fatma El Muhammed’den herhangi bir haber alamayan akrabaları ve yakınları, kapıyı kırdılar ve içeri girdiler. Genç kadını yerde hareketsiz bir şekilde bulan yakınları hemen 112 acil servis ekipleri ve polise haber ettiler. İhbardan sonra olay yerine gelen acil sağlık ekipleri, 25 yaşındaki Suriye uyruklu genç kadın Fatma El Muhammed’in ölüm haberini olay yerinde verdiler.

Olay çerçevesinde Cinayet Büro Amirliği ekipleri tarafından soruşturma başlatıldı. Suriye uyruklu 25 yaşındaki genç kadının eşi 23 yaşındaki Ahmed El Muhammed gözaltına alınan ilk kişi olmuştu. Olayın şokuyla birlikte kendine zarar veren Muhammed’in eşinin boğularak öldürüldüğü adli tıpda yapılan kontroller sonrasında ortaya çıktı.

Olayı itiraf eden Ahmed El Muhammed, emniyette olan işlemlerinden sonra adliyeye sevk edildi. Ahmed El Muhammed çıkartıldığı mahkeme tarafından hakkında tutuklama kararı çıkartılarak cezaevine gönderildi.

Ahmed El Muhammed, Melikgazi ilçesinde yer alan işyerinden polisler tarafından tutuklanarak alınıp emniyete götürülmüştü. Emniyette ki sorgular sırasında çelişkili ifadeler de bulunan El Muhammed, şüpheleri üzerine çekmişti. Ardından da olayı itiraf edip, çıkartıldığı mahkeme tarafından hakkında tutuklama kararı çıkartıldı.

 

İlginizi Çekebilir

Bildirt Web Push Notification ile Türkiye’de Sektörde İlk Oldu!

Web site ve uygulama sahiplerini yakından ilgilendiren bir konu olan Push notification sistemiyle ilgili, Bildirt'ten harika bir adım geldi. Bildirt kurucusu Murat Say hem konuyla ilgili, hem de Bildirt'le ilgili açıklamalar yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir