Kayseri Haber / Gündem / Suriyeli Eski Yüzbaşıdan Zeytin Dalı Operasyonu’na Destek!

Suriyeli Eski Yüzbaşıdan Zeytin Dalı Operasyonu’na Destek!

Esed zulmünden kaçarak kendini kurtaran ve ardından Kayseri’de ikamet etmeye başlayan Suriye uyruklu eski Yüzbaşı Abdussamet Ahmed, Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Afrin’de devam ettirilen Zeytin Dalı Operasyonu’na tam destek verdi.

Suriye’de meydana gelen iç savaşın ardından, orduda 25 yıldır görev yapan ve bu görevini bırakarak Türkiye’ye gelen 8 çocuk babası eski Suriye Yüzbaşısı Abdussamet Ahmed, Develi’de erkek kuaförlüğü yapıyor.

Suriye’de meydana gelen iç savaşın öncesinde Suriye’de orduda Yüzbaşılık yaptığını ileten Abdussamet Ahmed, savaşın olduğu anda evinin bombalar altında kaldığını ve yaşadığı çok sayıda sıkıntının ardından 8 çocuğunu koruma amaçlı Develi ilçesine yerleştiğini ve hayat kaygısını burada devam ettirdiğini belirtti.

Develi ilçesinde berberlik yapmakta olan Suriye uyruklu eski Yüzbaşı Abdussamet Ahmed, Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Afrin’de devam ettirilmekte olan Zeytin Dalı Operasyonu’nu haberlerden an ve an takip ettiğini ifade etti.

Zeytin Dalı Operasyonu’na tam destek veren Suriyeli eski Yüzbaşı Abdussamet Ahmed, Allah’tan Türk askerini saklamasını ve korumasını diledi.

Bu konuşmanın ardından, bir Türk ruhuyla duygulandığı gözlerinden anlaşılan Abdussamet Ahmed, konuşması bitince eline dükkanında bulunan Türk bayrağını alarak poz verdi. R4BİA İşareti de yapan Ahmed, berberliğe devam ediyor.

İlginizi Çekebilir

Bildirt Web Push Notification ile Türkiye’de Sektörde İlk Oldu!

Web site ve uygulama sahiplerini yakından ilgilendiren bir konu olan Push notification sistemiyle ilgili, Bildirt'ten harika bir adım geldi. Bildirt kurucusu Murat Say hem konuyla ilgili, hem de Bildirt'le ilgili açıklamalar yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir