Kayseri Haber / Gündem / Süleyman Kamçı Talas’a Ziyaret Düzenledi!

Süleyman Kamçı Talas’a Ziyaret Düzenledi!

İlk defa Talas Belediye Binası kapsamında ziyaret eden ve binaya ilk defa giren Vali Kamçı, yeni Talas Belediye binasının, çok güzel olduğunu ve bu kapsamda binaya hayran kaldığının altını çizdi.

Talas’ın kendisinin mıntıkası olduğunu vurgulayarak sözlerini söylemeye başlayan Kayseri Valisi Süleyman Kamçı, kendilerinin en fazla Talas üzerinde ikamet etmekte olduklarını ve bu kapsamda Talas’ı gerçekten çok sevdiklerini aktardı. Kayseri üzerinde yaşanan nüfus artışının en fazla yaşandığı ilçenin Talas olarak gün yüzüne çıktığını aktaran Kamçı, Talas üzerinde başkanın çalışmalarını çok yakın bir şekilde takip etmekte olduklarına değindi.

Güzel çalışmaların mevcut olduğunun altını çizen Kamçı, 2016 yılının 2. döneminde Kayseri’de çalışma hayatına devam ettiğini aktaran Kamçı, Talas’ın hizmetlerini yakın bir şekilde takip ettiğini, kışın yeni yeni sonuna gelindiğini ve 2017 yılında Talas Belediyesi’nin yapacak olduğu çalışmaların çok güzel olacağını belirtti. Bu kapsam dahilinde mahallinde belediye başkanından gerekli bilgi aktarımının sağlanacak olduğunu ve kendisine iadeyi ziyaretten dolayı büyük teşekkür ettiğini belirtti.

Yapmış olduğu ziyaretten dolayı Kayseri Valisi Süleyman Kamçı’ya teşekkürlerini ileten Talas Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Vali Süleyman Kamçı’nın Kayseri Valisi olarak atandığı gün itibari ile Talas Belediyesi tarafından yapılan tüm projelere desteklerini esirgememiş olduğunu belirtti.

Mustafa Palancıoğlu, YİKOP aracılığıyla sağlanan destekler sonucunda Tablakaya Mahallesinin ayağa kaldırıldığını belirtti. Büyük bir restorasyon çalışmasının gerçekleştirilmiş olduğu mahalle kapsamında, bu yaz Süleyman Kamçı ile birlikte buranın açılışını yapma arzusunda olduklarını da değindi. Kendisinin de verdiği desteklerden dolayı Kamçı’ya teşekkür ettiğini iletti.

İlginizi Çekebilir

Kayseri’den Elazığ’a Yardım Ekipleri Gönderildi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi de 2 iş makinesi 4 personel, AFAD 2 araç 12 personel, itfaiye 3 araç 8 personel, İl Sağlık Müdürlüğü 3 ambulans 9 personel, sivil toplum kuruluşları da 3 araç 8 personelin bölgeye hareket ettiği öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir