Kayseri Haber / Medya / Söz 9. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Söz 9. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Yeni sezonun en çok beğeni toplayan dizileri arasında yer alan Söz her pazartesi günü Start TV’de izleyicisinin karşısına çıkıyor. Başrollerinde Tolga Sarıtaş, Serhat Kılıç, Aybüke Pusat, Meriç Aral ve Nihat Altınkaya’nın bulunduğu dizinin her bölümü çok büyük heyecanlara sahne ayırıyor.

STAR TV’nin sevilen dizileri arasında kendini gösteren Askeriye dizisi Söz, yeni sezon yayınlanan diziler arasında en çok konuşulan ve beğeni toplayan diziler arasında yer alıyor. Dizinin konusu ve başrollerinde Tolga Sarıtaş, Serhat Kılıç, Aybüke Pusat, Meriç Aral ve Nihat Altınkaya’nın bulunduğu dizideki sanatçıların oyunculukları da izleyenler tarafından çok büyük şekilde beğeni topluyor.

Bir önceki bölümde Çolak, Karabayır’da sonuçlarının çok kötü olacağı biyolojik silah patlatmak amacıyla harekete geçti. Yavuz, Çolak’ın yaptığı bu bombayı durdurmak amacıyla hayatını tehlikeye attı ve ölümle yaşam arasında hiç düşünmeden gaza bastı.

Söz 9. bölüm yeni fragmanı yayınlandı. 29 Mayıs tarihinde ekranlara gelecek olan bölümle ilgili ipuçlarını barındıran fragman Söz Youtube hesabında bulunuyor.

Söz’ün son bölümünde ise Çolak, Karabayır’da sonuçları çok kötü olabilecek bir biyolojik bombayı patlatmak için harekete geçti. Son aşamaya gelen Çolak, bombayı patlatamadan Yavuz engeline takıldı. Bahar ve Yavuz’un davet sonrasında araları bozuldu. Hastanede yatan Hafız’ın ise ayağına hiçbir şey yapamamaktan çok sıkıldığı bir zamanda fırsat geldi.

Davette bulunan tetikçi ile Eylem arasında olan ilişki araştırma dahiline alındı ve tetikçi tarafından büyük bir sır saklandığı edinildi.

İlginizi Çekebilir

Saba Tümer Şok Geçirdi!

Ünlü sunucu Saba Tümer'in eski eniştesi Hasan Yamaç, İzmir Çeşme'de silahla kendi kafasına ateş etti ve intihar girişiminde bulundu. Hasan Yamaç, hastaneye kaldırıldı ve tedavi altına alındı. Şuanda hayati riski devam ediyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir