Kayseri Haber / Kayseri / Sneijder, Kayserispor Maçında Oynamayacak!

Sneijder, Kayserispor Maçında Oynamayacak!

Galatasaray Futbol Takımı Doktoru Yener Ince, sakatlıkları bulunmakta olan Galatasaray’lı futbolcular Selçuk İnan, Sneijder, Lionel Carole ve Eren Derdiyok’un durumuna yönelik açıklamalar yaptı.

Florya Metin Oktay Tesisleri’nde basın mensuplarıyla muhabbet eden İnce, ZTK’da Medipol Başakşehirle oynanan maç sonrasında sakatlık geçiren Sneijder, Selçuk ve Carole’ün tedavilerine büyük bir hızla devam edildiğinin altını çizerek,  “Bu oyuncuların yaşadığı sakatlığın üzerinden sadece 5 gün geçti. Her üç oyuncunun tedavisi de normalden daha iyi gidiyor.” dedi.

Selçuk İnan’ın bugün koşu antrenmanlarına başlayacak olduğunu belirten İnce, Selçuk’un oynamak istediğini fakat ondan sonraki maçları düşünmek daha mantıklı dedi.

Sneijder, Kayserispor Maçında Oynamayacak!

Sneijder’in oynamayacağını kesinlikle belirten İnce, buna sebep olarak, Sneijder’in koşulara hafta sonu başlayacak olduğunu belirtti. Carole dün koşu antrenmanlarını yaptı fakat ağrı hissetmekte. O riske atılmayacak diyen İnce, Teknik ekiple konuşma gerçekleştirip formda olan bir oyuncunun oynamasına ilişkin bir çizgide oynanacak dedi.

Selçuk ve Carole için Çaykur Rizespor maçını daha garanti olarak gören İnce, bir anda her şeyin değişebileceğini belirtti. Sneijder için en erken Çaykur Rizespor maçı öngörülmekte.

Eren Derdiyok’un kas ağrıları bulunduğundan dolayı takımdan ayrı olarak çalışıyor. Eren Derdiyok’un şu anda Kayserispor maçında oynayacağı veya oynamayacağı konusunda bir kesinlik yok, Galatasaray yönetemiyle, doktoru konuştuktan sonra Derdiyok’un oynayıp oynamayacağı belli olacak.

Fernando Muslera, Kayserispor maçında iğne ile mücadele edecek.

KayseriHaber

İlginizi Çekebilir

Polis memurunun cenaze töreninde duygulandıran feryat: Baba bizi bırakma

Geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden polis memuru için emniyette tören düzenlendi. Törende merhum polisin üçüz çocuklarının "Baba bizi bırakma" feryadı ise duygusal anlar yaşattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir