Kayseri Haber / Gündem / Sınıfta Naftalin Poşetini Açtı 12 Öğrenci Hastanelik Oldu!

Sınıfta Naftalin Poşetini Açtı 12 Öğrenci Hastanelik Oldu!

Kayseri’de ders işlendiği esnada naftalin kokusundan etkilenen toplam 12 öğrenci şehir içinde yer alan çeşitli hastanelere kaldırılarak tedavi altına alındı.

Alınan bilgiler neticesinde, Merkez Melikgazi ilçe sınırlarında yer alan Hürriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde sabah saatlerinde meydana gelen olayda ders sırasında olan öğrenciler, yapılan iddialara göre, sınıflarda yayılan naftalin kokusundan dolayı fenalaştı.

Durumun acil sağlık ekiplerine hemen iletilmesi üzerine, okula gelen acil sağlık ekipleri 12 öğrenciyi baş dönmesi ve mide bulantısı şikayetiyle şehir içerisinde yer alan çeşitli hastanelere kaldırdı. Öğrenciler tedavi altına alndı.

Öğrenciler, ders esnasında kalorifer peteklerinin altından yayılan kokuyla birlikte rahatsızlandıklarını dile getirdi. Olayın ardından polis ve yetkili birimler, okulda inceleme yaptı.

İncelemeler sonucunda, bir öğrencinin şaka amacıyla naftalin dolu poşetin ağzını açtığı ortaya çıktı. Olaya yönelik soruşturmanın devam ettiği polis ekipleri tarafından bildirildi.

 

İlginizi Çekebilir

Bildirt Web Push Notification ile Türkiye’de Sektörde İlk Oldu!

Web site ve uygulama sahiplerini yakından ilgilendiren bir konu olan Push notification sistemiyle ilgili, Bildirt'ten harika bir adım geldi. Bildirt kurucusu Murat Say hem konuyla ilgili, hem de Bildirt'le ilgili açıklamalar yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir