Kayseri Haber / Asayiş / Sevgilisini Vurdu, Olaya İntihar Süsü Verdi!

Sevgilisini Vurdu, Olaya İntihar Süsü Verdi!

Kayseri’de 5 gün önce av tüfeği ile intihar ettiği sanılan 24 yaşındaki Yüksel Yavuz’un, sağ tarafından yara alması Cinayet Büro Amirliği dedektiflerini şüpheye düşürdü. Yapılan araştırmalar sonucunda genç kızın sevgilisi tarafından yaşamına son verildiği ortaya çıktı.

Alınan bilgiler neticesinde, 5 Mayıs günü gece saatlerinde İldem Cumhuriyet Mahallesi Umut Sokak’da yer alan bir kıraathane içerisinde gelişen olayda sağ göğüs bölgesinden av tüfeğiyle vurulan 24 yaşındaki Yüksel Yavuz hayatını kaybetmiş, olay yerine hemen giden ekipler, ilk etapta intihar şüphesiyle çalışmalarına başlamıştı.

Ardından ise genç kadının sağ bölümünden kurşun yarası alması polisleri şüphelendirmiş ve İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği’ndeki faili meçhul cinayetleri çözen özel ekip, dosyayı alarak çalışmalarına başladı. Yapılan çalışmalar sonucunda ise kısa sürede olaya karışan 3 şüphelininn tespiti yapılarak gözaltı yapıldı. Şüpheliler arasında yer alan Yüksek Yavuz’un erkek arkadaşı O.Ç.’nin (23) olayı gerçekleştirdiği tespit edildi. O.Ç’nin ifadesinde suçunu itiraf ettiği ve olayın kıskançlık yüzünden çıkan tartışma sonrasında meydana geldiğini belirttiği öğrenildi.

Gözlatına alınan şahıslar, emniyette gerçekleştirilen işlemlerinin ardından adliyeye çıkarıldı. Şahıslar arasında yer alan O.Ç. mahkeme tarafından “kasten adam öldürme” suçundan tutuklandı ve cezaevine yollandı.

İlginizi Çekebilir

Bildirt Web Push Notification ile Türkiye’de Sektörde İlk Oldu!

Web site ve uygulama sahiplerini yakından ilgilendiren bir konu olan Push notification sistemiyle ilgili, Bildirt'ten harika bir adım geldi. Bildirt kurucusu Murat Say hem konuyla ilgili, hem de Bildirt'le ilgili açıklamalar yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir