Kayseri Haber / Kayseri / Sergen Yalçın: Hakem Gol Vererek Oyunu Etkiledi!

Sergen Yalçın: Hakem Gol Vererek Oyunu Etkiledi!

Sergen Yalçın, Kasımpaşa maçı için açıklamalar yaptı. Daha önceki zamanlarda da lige önem verdiklerini belirttiklerinin altını çizen Yalçın, Kupada oynanan ilk oyunda istenilen başarıyı yakalayamadıklarının altını çizdi ve aslında maçın ilk başlarında ve ilk yarıda beklenilenlerin olduğuna değindi. İki taraf içinde çok fazla pozisyon meydana gelmediğini aktaran Yalçın, kendilerinin de beklediklerinin bu olduğuna değindi.

Hakeme sitemli bir şekilde, devreye girdiğinde enteresan bir karara imza attığını aktaran Yalçın, söz konusu gol kararıyla takımın konsantrasyonlarının dağıldığını aktardı ve İkinci yarı oyun kapsamında hamleler yapıldı fakat Fenerbahçe’nin fiziki gücü çok yüksek olan bir takım olduğunu belirtti.

Gol öncesi birkaç pozisyonla karşı karşıya olduklarını belirten Yalçın, söz konusu pozisyonları gole çevirme imkanları olsaydı, şu anda her şeyin farklı olabileceğini aktardı. Artık ikinci maçın tamamen formalite bir maç olacağını aktaran Yalçın, Futbolcuların iyi mücadele ettiklerini ve yapılan kararın kırılma noktası olduğunu aktardı. Pazar günü zor bir Kasımpaşa maçına çıkacaklarını aktaran Yalçın, her şeyi unuttuklarını ve Kasımpaşa maçına odaklandıklarını belirtti.

Bugünkü antrenman kapsamında, Fenerbahçe maçında oynamış olan futbolcular yalnızca düz koşu çalışması yaparken, kadroda yer almayan futbolcular ilk olarak kondisyon ve ardından da pas ve şut çalışması yaptılar. Fenerbahçe maçında aşil tendonundan sakatlanmış olan Deniz Türüç, düz koşu yaparken, Kasımpaşa maçında forma giyebilecek olduğu açıklandı.

Fenerbahçe maçında oyundan çıkan Alain Traore’nin Kasımpaşa maçında forma giyemeyecek olduğu ve oyuna sonradan dahil olan Güray Vural’ın kasığında yırtık olduğunun tespiti yapılırken, 2 hafta boyunca forma giyme şansı bulamayacağı açıklandı.

İlginizi Çekebilir

Recep Bebek Yaşama Tutunmak İçin Yardım Eli Bekliyor!

Kayseri'de Örs ailesinin evlendikten 15 yıl sonra tüp bebek yöntemiyle kucaklarına aldıkları Recep bebeğin böbrek üstü kanser hastalığı nüksetti. Recep bebek, kanseri yenmek için yardım eli bekliyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir