Kayseri Haber / Kayseri / Sergen Yalçın: “Devamında Neler Yapacağımız Çok Önemli.”

Sergen Yalçın: “Devamında Neler Yapacağımız Çok Önemli.”

Kayserispor, 2 günlük ara sonrasında Çaykur Rizespor’la karşı karşıya geleceği karşılaşmanın hazırlıklarına başlarken, Kayserispor yeni teknik direktörü Sergen Yalçın, Kayserispor’un takım olarak tümüyle iyi bir yol izlediklerini vurguladı. Bursaspor’u Kadir Has’ta 2-0 yenerek, riskli alandan , düşme potasından kurtulduklarını ileten Sergen Yalçın, Kayserispor’un Kadir Has Tesisleri’nde yaptığı antrenman öncesi açıklamalar yaptı.

Genel olarak büyük takımlarla yapılan maçların ardından oynanan maçlarının kolay olmayacağını aktaran Yalçın, Kayserispor’un bunu çok güzel başardığını ve özellikle 2.yarıda oyunu daha çok kontrol altına aldığını belirtti. Maçın 2.yarısında çok güzel ve etkili bir futbol oynadıklarını ileten Yalçın, Rakibe hiç şans vermediklerini ve topun tam anlamıyla Kayserispor’da kaldığının altını çizdi.

İstedikleri, hedef koydukları her şeyi sahaya yansıttıkları düşüncesinde olduğunu belirten Yalçın, bu galibiyete çok büyük ihtiyaçlarının olduğunu sadece takımın değil, şehrin, taraftarın ihtiyacının olduğunu söyledi.

Ligin alt sıralarında yer alan takımlarla aynı seviyede olduklarını aktaran Yalçın, şu anda performansın üst düzey olduğunu fakat kazanmış oldukları şeyin çok büyük bir şey olmadığını belirtti. Bundan sonra neler yapılacağının öneminin çok fazla olduğunu belirten Yalçın, Çaykur Rizespor maçıyla oynanacak olan karşılaşma sonrasında Fenerbahçe ve Kasımpaşa maçlarına verdikleri önemin çok büyük olduğunu aktardı.

Takım olarak iyi durumda olduklarını ve formunu koruduklarını aktaran Yalçın, Takımın çok istekli ve arzulu motivasyonunun tavan yaptığını belirtti. Bu duruma taraftarın çok büyük katkısının olduğunu aktaran Yalçın, taraftarın takım için çok önemli olduğunu ve maçın hafta içi oynanmasına rağmen sahada müthiş bir taraftar grubunun bulunduğunu belirtti.

Kayserispor, haftanın ilk antrenmanında ilk olarak kondisyon çalışmaları yaptı ardından antrenmanın 2.bölümünde ise pas çalışmaları ve şut çalışmaları yaptı.

İlginizi Çekebilir

Polis memurunun cenaze töreninde duygulandıran feryat: Baba bizi bırakma

Geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden polis memuru için emniyette tören düzenlendi. Törende merhum polisin üçüz çocuklarının "Baba bizi bırakma" feryadı ise duygusal anlar yaşattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir