Kayseri Haber / Kayseri / Sergen Yalçın: “Daha önümüzde oynayacağımız çok maç var.”

Sergen Yalçın: “Daha önümüzde oynayacağımız çok maç var.”

Kayserispor, Galatasaray maçının ardından dinlenmeden, ara vermeden hızlı bir şekilde Bursaspor’la karşılacak olduğu maç için hazırlıklar yapmaya başladı. Sergen Yalçın, Tek hedeflerinin Kayserispor’un ligde kalması olduğunu ve bu konu dışında başka bir düşüncelerinin bulunmadığını söyledi. Ek olarak Kayserispor’u ligde tutmak için elinden gelenleri yapacaklarını belirtti.

Ligde Fenerbahçe’yi 4-1 mağlup ettikten sonra Galatasaray’ı da 2-1 mağlup eden Kayserispor karşılaşmadan sonra dinlenmeden, ara vermeden Bursaspor maçı hazırlıklarını başladı. Antrenman öncesinde sorulara Sergen Yalçın cevap verdi,  Son haftalarda çok güzel bir yükseliş kaydettiklerini ve bunun bozulmaması gerektiğini belirtti. Hedeflemiş oldukları puandan daha yukarıda puana sahip olduklarını ve ligde kalmak için her şeyi yapacaklarını belirtti.

Daha oynanacak çok maç olduğunu belirten Yalçın, Fenerbahçe ve Galatasaray maçlarına ilişkin bu 2 maç periyottu dedi. Asıl maçlar bundan sonra başlıyor, eğer Çaykur Rizespor maçına kadar Kayserispor galibiyet serisini devam ettirirse, risksiz bir konuma yükselecek.

Bursaspor maçına yönelik değerlendirmede bulunan Yalçın, taraftarlarının kesinlikle maça gelmesini gerektiğini, taraftarların güçlerine ihtiyaçlarının olduğunu belirtti. Futbolcuların, taraftarlardan güç aldığını belirten Yalçın, Bursaspor’un ligde üst sıralarda bir takım olduğunu ve bu karşılaşmanın çok zor olacağını belirtti. 5 gün içerisinde futbolcuları en iyi şekilde hazırlayacak ve değerlendireceklerini belirten Sergen Yalçın, Bursaspor maçını kazanmayı hedeflemekteler.

İlginizi Çekebilir

Recep Bebek Yaşama Tutunmak İçin Yardım Eli Bekliyor!

Kayseri'de Örs ailesinin evlendikten 15 yıl sonra tüp bebek yöntemiyle kucaklarına aldıkları Recep bebeğin böbrek üstü kanser hastalığı nüksetti. Recep bebek, kanseri yenmek için yardım eli bekliyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir