Kayseri Haber / Medya / Şener Şen Geri Dönüyor!

Şener Şen Geri Dönüyor!

Çekimleri başlayan filmde usta oyuncu, hayatında yol ayrımına gelen bir holding patronu rolünü canlandırıyor.

Şener Şen ve Yavuz Turgol “Yol Ayrımı”nda! , Eşkiya, Aşk Filmlerinin unutulmaz ve izleyicileri duyguya boğan yönetmeni, Muhsin Bey ve Av Mevsimi filminde birlikte rol aldığı yol arkadaşları, 7 yıl aradan sonra tekrardan bir araya geldiler. Turgul tarafından yazılıp yönetilen, Şen’in bir tekstil imparatorluğunun patronunu canlandırdığı Yol Ayrımı filmi için çekimler başladı.

Film, hayatını babasından devralmış olduğu imparatorluğu büyütmek için adamış Mazhar’ın ağır bir trafik kazası geçirmesinin ardından yeni bir hayat kurma isteğine kapılması üzerine çevriliyor. Duygusallığın çok yoğun olduğu yapımda Şener Şen’e Çiğdem Selışık Onat, Rutkay Aziz, Nihal Yalçın, Tilbe Saran, Şerif Erol, Ruhsar Öcal, Mert Fırat ve Defne Kayalar oyunculuk konusunda eşlik ediyor.

Çekimleri İstanbul’da devam eden ve 1 aylık süre içerisinde tamamlanması beklentiler dahilinde yer alan Yol Ayrımı filmi, yıl sonu beyaz perdede seyirciyle bir araya gelecek.

İlginizi Çekebilir

Saba Tümer Şok Geçirdi!

Ünlü sunucu Saba Tümer'in eski eniştesi Hasan Yamaç, İzmir Çeşme'de silahla kendi kafasına ateş etti ve intihar girişiminde bulundu. Hasan Yamaç, hastaneye kaldırıldı ve tedavi altına alındı. Şuanda hayati riski devam ediyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir