Kayseri Haber / Medya / Sarp, Gizli Polis Olduğunu Kanıtlayabilecek mi?

Sarp, Gizli Polis Olduğunu Kanıtlayabilecek mi?

Show TV’nin Pazartesi akşamına damgasına vuran ve seyirciyi Show TV ekranlarına kitleyen Ay Yapım imzalı reyting rekortmeni dizisi İçerde’nin 35. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde Sarp, Yusuf Müdür tarafından gizli görevde olduğunu kanıtlamaya çalışıyor. Memurun, Sarp Polis değilmiş, yalan söylemiş dediği anlar ve ardından Coşkun’un Celal’e silahla ateş ettiği final sahnesi ise tanıtımına damgayı vuruyor.

Başrollerini Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Uğur Yücel, Damla Colbay, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Gözde Kansu ve Yıldıray Şahinler’in paylaştığı İçerde’nin 35. bölümünde Celal’in planı yüzünden Sarp, Yusuf Müdür’ü öldürmekle suçlanıyor. Peki, 35. bölümde Sarp gizli polis olduğunu kanıtlayabilecek mi? Merak edilen soruların cevabı ise 22 Mayıs Pazartesi akşamı günü yayınlanacak olan 35. yeni bölümde ortaya çıkacak.

Bir önceki bölümde Füsun’un Mert ile olan yüzleşmesi seyircileri duygulandırırken, Celal ve Mert arasında meydana gelen anlaşmadan haberi olmayan Sarp, Mertle beraber annesini kurtarmak için harekete geçti. Sarp, annesini kurtardı fakat Celal’in tuzağına düşmekten kendisini kurtaramadı.

Tüm gerçeklerden habersiz bir şekilde hareket eden iki kardeş tekrardan karşı karşıya geldi. Annesini kurtarma amacıyla Mert’le beraber hareket eden Sarp’ı yolun sonunda çok büyük bir tehlike bekliyordu. Polis olduğu ortaya çıktıktan sonra ilk defa Celal ile karşı karşıya kalan Sarp ölümle yüzleşmişti. Ardından ise Yusuf Müdür’ün gelmesiyle birlikte Yusuf Müdür ölmüş, Mert’de Sarp’a sıkıyormuş gibi yapıp gitmişti, Celal Mert’in Sarp’a sıkmadığını öğrenince neler olacak ve daha fazlası Show TV ekranlarında Pazartesi günü 20:00’da belli olacak.

İlginizi Çekebilir

Saba Tümer Şok Geçirdi!

Ünlü sunucu Saba Tümer'in eski eniştesi Hasan Yamaç, İzmir Çeşme'de silahla kendi kafasına ateş etti ve intihar girişiminde bulundu. Hasan Yamaç, hastaneye kaldırıldı ve tedavi altına alındı. Şuanda hayati riski devam ediyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir