Kayseri Haber / Medya / Şahan Gökbakar’dan Duygusal Mesaj!

Şahan Gökbakar’dan Duygusal Mesaj!

Eşi ile bulunduğu fotoğrafı Instagram sayfasında paylaşan Gökbakar, Tam 2 sene önce bugün evlendiklerini dile getirirken, bu 2 sene içerisinde kendisine 2 tane dünyalar güzeli çocuk veren, her haline katlanan, her zaman yanında olan, sevgisini hep hissetiği eşine, bin kere gelsem dünyaya yine seni bulur seni severdim mesajı gönderdi. Nice mutlu yıl dönümlerine diye de yazısına ekleyen Gökbakar, sevenlerini duygulandırdı.

Şahan Gökbakar ve Selin Gökbakar, 23 Mayıs 2015 tarihinde dünya evine girmişlerdi. Çiftin Deniz Efe adında bir oğlu bulunurken, Ela adında da bir kızları bulunuyor. 3 yıl boyunca gönül ilişkisi yaşadıktan sonra evlilik kararı alan çift, Prag’da dünya evine girmişti.

Gerçek adı Ayla Selin Ortaçlı olan güzel oyuncu 24 Aralık 1986 yılında İstanbul’da doğdu. Küçük yaştan beri tasarım üzerine ilgisini ilkokuldayken Deri Show’un tasarım yarışmasında 1. olarak kanıtladı. İtalya’nın önemli okullarından birini kazanmasına rağmen Türkiye’den ayrılmayan güzel oyuncu, Yeditepe Üniversitesi İtalyanca Sanat ve Tasarım Bölümü’nden mezun oldu. 2006 yılında Fashion TV tarafından düzenlenen Moda ödüllerinde ise, “Gelecek Vaat Eden En İyi Bayan Model” ödülüne sahip oldu.

Kariyerine modellikle birlikte başlayan Selin Gökbakar, İlk oyunculuk deneyimini ise Araf Zamanı dizisinde yaşamıştı. Ardından ise Kara Para Aşk ve Kalp Hırsızı dizileriyle birlikte beyaz camdaki kariyerini devam ettirdi.

 

İlginizi Çekebilir

Saba Tümer Şok Geçirdi!

Ünlü sunucu Saba Tümer'in eski eniştesi Hasan Yamaç, İzmir Çeşme'de silahla kendi kafasına ateş etti ve intihar girişiminde bulundu. Hasan Yamaç, hastaneye kaldırıldı ve tedavi altına alındı. Şuanda hayati riski devam ediyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir