Kayseri Haber / Gündem / Sağlık Memuru 4.Kattan Atlayarak İntihar Etti!

Sağlık Memuru 4.Kattan Atlayarak İntihar Etti!

Sağlık memuru evli ve 2 çocuğu bulunan 52 yaşındaki İsmail Güven, 4.kattaki evinin balkonundan atlayarak hayatına son verdi. Olay, Merkez Melikgazi İlçesi, Osman Kavuncu Bulvarı Açelya Apartmanı’nda meydana geldi.

15 katı bulunan binanın 4.katında yaşayan, Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde sağlık memurluğu yapan 52 yaşındaki İsmail Güven, evde kimsenin bulunmadığı bir anda, cam balkondan atlayarak intihar etti.

Çevrede bulunan vatandaşların yaptıkları ihbar sonrasında, olay yerine hemen gelen 112 acil sağlık ekipleri Güven’in yaşamını kaybettiğini olay yerinde belirtti. Sağlık Memuru 52 yaşındaki İsmail Güven’in cansız bedenini öylece gören yakınları gözyaşı döktüler.

Olay yeri inceleme ekiplerinin çalışmasının sonrasında ise Güven’in cansız bedeni otopsi yapılmak üzere Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Kayseri’de intihar eylemleri, büyük ölçüde artış göstermekte. Son zamanlarda ard arda gelen intihar eylemleri Kayseri halkını yasa boğuyor. 2014 yılında Melikgazi İlçesi Mimarsinan Şirintepe mahallesinde cinnet geçiren bir babanın aile katliamı yaptıktan sonra, 1.sınıf öğrencisi olan çocuğunu 14.kattan aşağıya atıp ardından kendinin atmasını hala unutamamış olan Kayseri halkı, artık intihar eylemleri karşısında harap bir şekilde kendilerini gösteriyor.

Polisin olayla ilgili soruşturması devam ederken, Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde sağlık memuru olan 52 yaşındaki Güven’in, yakınları yasa boğuldular.

İlginizi Çekebilir

Bildirt Web Push Notification ile Türkiye’de Sektörde İlk Oldu!

Web site ve uygulama sahiplerini yakından ilgilendiren bir konu olan Push notification sistemiyle ilgili, Bildirt'ten harika bir adım geldi. Bildirt kurucusu Murat Say hem konuyla ilgili, hem de Bildirt'le ilgili açıklamalar yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir