Kayseri Haber / Kayseri / Ramazan Sokağına İlgi Devam Ediyor

Ramazan Sokağına İlgi Devam Ediyor

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Ramazan Sokağı her gün binlerce kişiyi ağırlamaya devam ediyor. Birbirinden güzel etkinliklere ev sahipliği yapan Ramazan Sokağı’nda Ubeydullah Sezikli sahne aldı ve ilahi rüzgarı estirdi.

Ramazan ayını her yönüyle doyasıya yaşamak isteyenler özellikle iftar sonrasında Ramazan Sokağı’na adeta akın ediyor. Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından Mimarsinan Parkı-Kurşunlu Otoparkı’nda kurulan Ramazan Sokağı on binlerce kişinin uğrak mekanı oldu.

Kitapçılardan yöresel lezzetlere, geleneksel el sanatlarından hediyelik eşya stantlarına kadar birçok dükkanın bulunduğu Ramazan Sokağı’nda Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki Spor A.Ş., Kay-Tur ve KAYMEK’in de farklı etkinliklerin yapıldığı büyük çaplı stantları yer alıyor. Özellikle iftar sonrası Ramazan Sokağı’nde yer alan işyerleri, Mimarsinan Parkı’na kurulan çocuk oyun alanı ve gösteri alanı büyük bir kalabalığa sahne oluyor.

Ramazan’ın her rengiyle yaşandığı Ramazan Sokağı’nın teravih namazı sonrası başlayan etkinliklerine Ubeydullah Sezikli de katıldı. Ubeydullah Sezikli konser öncesi ekip arkadaşı ile birlikte sela okudu. Sezikli, gece boyunca birbirinden güzel ilahiler seslendirdi.

İlginizi Çekebilir

Kayseri’den Elazığ’a Yardım Ekipleri Gönderildi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi de 2 iş makinesi 4 personel, AFAD 2 araç 12 personel, itfaiye 3 araç 8 personel, İl Sağlık Müdürlüğü 3 ambulans 9 personel, sivil toplum kuruluşları da 3 araç 8 personelin bölgeye hareket ettiği öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir