Kayseri Haber / Asayiş / Pınarbaşı’da Dehşet Verici Anlar! Silahlı Saldırı…

Pınarbaşı’da Dehşet Verici Anlar! Silahlı Saldırı…

Kayseri’ye bağlı Pınarbaşı ilçe sınırlarında yer alan Kızıldere Mahallesi, Tahtalı mezrasında gelişen olayda, aynı aileye mensup toplam 5 kişi uğradıkları silahlı saldırının sonucunda yaralanarak hastaneye kaldırıldı. Olaya yönelik jandarma ekipleri toplam 5 kişiyi gözaltına aldı.

Alınan bilgilere göre, Pınarbaşı ilçe sınırlarında yer alan Kızıldere Mahallesi Tahtalı bölgesinde hızla gelişen olayda, Recep Ç. Tekin Ç., Metin Ç., Alican Ç. ve Ferdi Ç.’nin aralarında daha önce husumet oluşan Mehmet Ç., Cengiz Ç., İsmet Ç. ve Abdurrahman Ç. ile Saim Ç.’nin yer aldığı araca pompalı tüfek ve tabancayla ateş açtı.

Meydana gelen söz konusu olayda yaralılar hastaneye kaldırılıp ilk müdahaleleri yapılırken, Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne kaldırıldı.

Jandarma ekipleri, olayın ardından gerçekleştirdiği incelemeler ve çalışmaların sonucunda zanlılar Recep Ç., Tekin Ç., Metin Ç., Alican Ç. ve Ferdi Ç.’yi kıskıvrak yakalayarak gözaltına aldı.

Yetkililer, olayla ilgili soruşturmanın devam ettiği konusunda açıklama yaptı.

 

İlginizi Çekebilir

Recep Bebek Yaşama Tutunmak İçin Yardım Eli Bekliyor!

Kayseri'de Örs ailesinin evlendikten 15 yıl sonra tüp bebek yöntemiyle kucaklarına aldıkları Recep bebeğin böbrek üstü kanser hastalığı nüksetti. Recep bebek, kanseri yenmek için yardım eli bekliyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir