Kayseri Haber / Medya / Paranın Türkçe Karşılığı: Coşkun Sabah!

Paranın Türkçe Karşılığı: Coşkun Sabah!

Ceyda Sabah’tan 4 adet konut, 1 adet dükkan ve 2.200.00 TL karşılığında boşanan Coşkun Sabah, magazin ekiplerince sabah Atatürk Havalimanı’nda görüntülendi.

19 Mayıs’ta verecek olduğu konser amacıyla Antalya’ya gittiğini belirten sanatçı, boşanma davasına yönelik konuştu. Ünlü Şarkıcı, anlaşmalı bir şekilde boşandıklarını ve 4 ay daha aynı evi paylaşacak olduklarını magazin ekiplerine iletti.

Sabah, Mahkemenin bir karar veremediğini, kendilerinin de anlaşarak ayrıldığını iletti. Tazminatın da kendi gönlünden koptuğunu dile getirdi. Sanatçı, Parayı Nasıl ödeyeceksiniz? diye bir soru yönelince, “Bende mal çok. Neden dert ettiniz ki, bir daire bir dükkân satıp ödeyeceğim. Bu benim gönlümden kopan para” diye cevap verdi.

Coşkun Sabah, 1995 yılı Türkiye Güzeli olarak seçilen eşinin kendisine boşanma davası açıp 9.000.000 TL tazminat istemesinin ardından ise, Eşim boşanırsa intihar ederim açıklamasını yapmıştı. Ünlü sanatçı, havaalanına 40.000 TL’lik mütevazı bir otomobille geldi. Sabah, vale ücreti ödememek için otoparka arabasını kendi park etti.

İlginizi Çekebilir

Saba Tümer Şok Geçirdi!

Ünlü sunucu Saba Tümer'in eski eniştesi Hasan Yamaç, İzmir Çeşme'de silahla kendi kafasına ateş etti ve intihar girişiminde bulundu. Hasan Yamaç, hastaneye kaldırıldı ve tedavi altına alındı. Şuanda hayati riski devam ediyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir