Kayseri Haber / Gündem / Palancıoğlu, Şehit ve Gaziler Derneğine Ziyaret Düzenledi!

Palancıoğlu, Şehit ve Gaziler Derneğine Ziyaret Düzenledi!

6. Olağan kongresinde Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kayseri Şubesi Başkanı olarak seçilen Yılmaz Üçkan’ı, yeni görevinden dolayı kutlayan Başkan Palancıoğlu, Yeni Başkan Yılmaz Uçkan Bey’e başarılarının devamını sonsuza kadar dileyecek olduğunu aktardı. Daha önce 3 yıl boyunca Ali beyle çalıştıklarını aktaran Palancıoğlu, Sağ olsun dedi. Onunla başarılı çalışmalar yaptıklarını belirten Palancoğlu, şuanda da Yılmaz Uçkan ile güzel çalışmalar altına imza atılacağını belirtti.

Başta Büyükşehir Belediyesi, Melikgazi, Kocasinan ve Talas Belediyelerinin el birliği içerisinde Kayseri Valiliğinin liderliği kapsamında şehitlere, şehit yakınlarına ve gazilere ellerinden geldiği kadar sahip çıkmaya, korumaya, kollamaya, maddi manevi her türlü desteği vermeye çalıştıklarını aktardı. 2016 yılında şehit yakınları ve gazilerini Çanakkale ve Bursa gezisine götürdüklerini aktardı.

Talas Belediyesi olarak şehit aileleri ve vatan uğruna gazi olanlar adına program düzenleyerek onlara destek olma arzusunda olduklarını aktaran Palancıoğlu, son zamanlarda yaşanan sıkıntıların çok büyük olduğunu belirtirken, Allah’tan Türkiye’nin önünü açmasını diledi. Başkan Palancoğlu ardından ise Türkiye Muharip Gaziler Derneği’ne de bir ziyaret düzenledi ve Türkiye Muharip Gaziler Derneği Başkanı Osman Balcı ile dernek faaliyetleri hakkında bilgi aktarımın yaptıktan sonra gazileri Çanakkale gezisine götüreceğinin müjdesini verdi.

İlginizi Çekebilir

Kayseri’den Elazığ’a Yardım Ekipleri Gönderildi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi de 2 iş makinesi 4 personel, AFAD 2 araç 12 personel, itfaiye 3 araç 8 personel, İl Sağlık Müdürlüğü 3 ambulans 9 personel, sivil toplum kuruluşları da 3 araç 8 personelin bölgeye hareket ettiği öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir