Kayseri Haber / Kayseri / Özhaseki, Hollanda’nın Yaptığının Ahlaksızlık ve Kitapsızlık Olduğunu Belirtti!

Özhaseki, Hollanda’nın Yaptığının Ahlaksızlık ve Kitapsızlık Olduğunu Belirtti!

Kayseri’de İldem Park AVM açılışına katılan Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, gerçekleştirdiği konuşma kapsamında, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı’nın Hollanda üzerinde yaşamakta olan gurbetçi Türkler ile muhabbete girmek, sohbet etme arzusu içerisinde olduğuna değinirken, bu kapsamda izin verilmemesinin çok büyük kitapsızlık ve ahlaksızlık olduğunu vurguladı. Bunlara cevaplarının olacağını aktaran Özhaseki, bunların başında çalışmanın zorunlu olduğunu ve onları sadece çalışarak dize getirecek olduklarını aktardı.

Türkiye’nin iç ve dış düşmanlarının asla bitmediğini aktaran Özhaseki, içerde PKK’nın olduğunu ve Türkiye olarak tam 40 yıldır PKK ile mücadele içerisinde olunduğunu aktardı. Son zamanlarda çukur kazmaları ve bayrak asmaları bu bardağı taşıran noktanın olduğunu belirtti. Şehirler ve köylerde PKK’nın temizlendiğini aktaran Özhaseki, şuanda da yurt dışında temizleme işlemlerine başlamış olduklarını belirtti.

Bu söz konusu hainleri bitirene kadar da sürekli olarak çalışacaklarını belirtirken, bu yolda azimli olduklarını ve mücadeleyi asla bırakmayacaklarını belirtti. Bir başka bela olarak FETÖ’yü gösteren Özhaseki, Hizmet eri adı altında insanları kandıran bu söz konusu yapılaşmanın, bir gece içerisine kurt adama dönüşmesi benzetmesini yaptı. Masumların üzerine kurşun sıkıldığını belirten Özhaseki, 15 Temmuz’un ardından 2 batı ülkesinin geçmiş olsun dileklerinde bulunmadığını aktarırken bu ülkelere, demokrasinin beşiği olduklarına dair söylentilerinin kesinlikle yalan olduğunu belirtti.

Söz konusu ülkelerin içindeki duygu ve düşüncesinin “Nasıl oldu da ihtilal gerçekleşmedi?” yönünde olduğunu belirtti. Darbecilere kötü muamele yapmıyorsunuz değil mi? dediklerini aktaran Özhaseki, bu ülkelere bela okudu.

16 Nisan tarihinde yapılacak olan referanduma yönelik konuşma yapan Özhaseki, herkesin oyunun başlarının üstünde yerini olduğunu kaydetti. Teröristlerin hayır dediğini belirten Özhaseki, katılanlar arasında farklı oy kullanacak olan kişilerin olduğunu belirtti. Bu sistemin oturtulmasının istenmesinin 3 farklı sebebinin olduğunu aktaran Özhaseki, ilk olarak iki başlı sistemin kaldırılacak olması, 2.olarak istikrar, 3. olarak ise vesayet rejiminin ortadan kaldırılması olduğunu aktardı.

İlginizi Çekebilir

Polis memurunun cenaze töreninde duygulandıran feryat: Baba bizi bırakma

Geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden polis memuru için emniyette tören düzenlendi. Törende merhum polisin üçüz çocuklarının "Baba bizi bırakma" feryadı ise duygusal anlar yaşattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir