Kayseri Haber / Medya / Özge Ulusoy Gençlerin Hedefi Oldu!

Özge Ulusoy Gençlerin Hedefi Oldu!

“Duymayan Kalmasın” programının haberine göre; Öğrenciler Türkiye’nin en zengin aileleri arasında yer alan Sabancıların veliahtı Hacı Sabancı2dan ayrılan Özge Ulusoy’a yüklendi.

Söyleşide, bir öğrencinin parasız yaşar mısınız? diye soru yöneltmesine karşın, yaşayacağını, kendisini sadece paraya ihtiyacı olmadığını iletti. Bir diğer öğrenci ise hemen ardından peki paraya ihtiyacınız yoksa neden tüm mankenlerin zengin iş adamlarıyla beraber olduğunu açıklamasını istedi.

Ardından bunun üzerine gerilen Özge Ulusoy, Çağla Şikel’in Emre Altuğ ile evli olduğu örneğini veren Ulusoy, Mankenlerin gidip fakirle mi çıkması gerektiğini, anlamadığını iletti. Bundan sonra öğrenci seri bir şekilde , sınıf farkı mı var diye soru yöneltince Özge Ulusoy’un yüzü düştü ve aynen şu şekilde cevabını iletti : “Sen kız arkadaşı bulurken kendine onun da bir mesleği olsun, onun da ekmeğini elinden tutsun istemeyecek misin? Ha! Benim paraya ihtiyacım var gibi mi duruyor sence? Hiçbir zaman olmadı çok şükür. Allah kimseyi muhtaç etmesin.”

Ardından öğrencilerden biri Özge Ulusoy’a evlilik teklifi etti. Bunun beraberinde Ulusoy, öğrenciye çok yakışıklı olduğunu belirtti ve Allah’tan sahibine bağışlaması dileğinde bulundu. Sosyal medyadan ise günde 5-6 evlilik teklifi aldığına değinen Ulusoy, Yeni bir süreçten çıktığından dolayı bunun olduğunu ileten Ulusoy, birçok şey için zaman olduğunu, şuanda her şeyin çok yeni olduğunu iletti.

İlginizi Çekebilir

Saba Tümer Şok Geçirdi!

Ünlü sunucu Saba Tümer'in eski eniştesi Hasan Yamaç, İzmir Çeşme'de silahla kendi kafasına ateş etti ve intihar girişiminde bulundu. Hasan Yamaç, hastaneye kaldırıldı ve tedavi altına alındı. Şuanda hayati riski devam ediyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir