Kayseri Haber / Spor / Ozan Tufan’a Gözaltı Kararı!

Ozan Tufan’a Gözaltı Kararı!

İstanbul İl Jandarma Komutanlığı Türkiye’ye resmi olmayan illegal yollarla ve belgelerle lüks araç soktuğu belirlenen şüphelilere ilişkin bu sabah bir operasyon yaptı. 20 adrese gerçekleştirilen eş zamanlı operasyonda 46 farklı kişiye gözaltı kararı çıkarıldı. Gözaltına alınan isimler arasında ise Fenerbahçeli Ozan Tufan’da bulunuyor.

İstanbul İl Jandarma ekipleri, Türkiye’ye yasa dışı yollarla lüks araç girdiren çeteye ilişkin operasyon yaptı. Bu sabah saatlerinde yapılan operasyonla birlikte 20 ayrı adrese operasyon gerçekleştirildi. Operasyonla birlikte gözaltına alınanlar arasında Ozan Tufan’ın da bulunması şaşırtırken, toplam 46 gözaltının var olduğu ve bu sayının ise 100’e çıkmasının öngörüldüğü edinilen bilgiler arasında yer aldı.

Sabah tarafından yapılan iddiaya göre, Ozan Tufan çeteden yasadışı şekilde lüks araç temin etmiş. Ozan Tufan’ın İstanbul İl Jandarma Komutanlığı’nın Maslak’ta bulunan yerleşkesine getirildiği iletildi.

Ozan Tufan ayrıca 750.000 TL piyasa değeri bulunan Maserati marka araç kullanıyor.

23 Mart 1995 tarihinde doğan Maden işçisi baba ve ev hanımı bir annenin çocuğu olarak dünyaya gözlerini açan Ozan Tufan, Fenerbahçe’de ve Milli Takım’da orta sahada bulunmaktadır.

Keşfedilme süreci ise henüz 10 yaşındayken okul takımı maçlarında, Bursaspor altyapı sorumlularının Ozan Tufan’ı takibe almasıyla başladı. Ozan Tufan, şu anda Türkiye’nin kilit orta saha isimleri arasında bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

2018 Yılının İlk Spor Kulübü Anayurt’ta Kuruldu!

Kayseri'de 2018 yılının ocak ayının sonlarına gelirken, 2018 yılının ilk kulübü hizmet vermeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir