Kayseri Haber / Gündem / Otomobil Çöp Konteynerine Çarptı Takla Attı!
KAYSERİ'DE OTOMOBİLİN ÇÖP KONTEYNERİNE ÇARPARAK TAKLA ATMASI SONUCU MEYDANA GELEN TRAFİK KAZASINDA 2 KİŞİ YARALANDI. (ALİ GÖÇ/KAYSERİ-İHA)

Otomobil Çöp Konteynerine Çarptı Takla Attı!

Çöp konteynerine çarpan otomobil takla attı. Trafik kazası sonucunda 2 kişi yaralandı.

Kayseri’de bir otomobilin çöp konteynerine çarparak takla atmasının sonucunda oluşan kazayla birlikte arabada bulunan 2 kişi yaralandı.

Alınan bilgiye göre, Erciyes Bulvarı Polis Evi civarında gelişen trafik kazasında Niyazi A. sürücülüğündeki 38 GZ 398 plakalı otomobil, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesinin sonucunda çöp konteynerine çarptı ve takla attı. Kazada otomobil sürücüsü Niyazi A. ile beraber otomobilde yer alan Ayşe A. yaralandı. Yaralılar ambulans aracılığıyla hastaneye kaldırılarak acilen tedavi altına alındı.

Polis ekipleri, kazanın meydana geldiği bölgede çok yoğun güvenlik önlemleri aldı. Yaralıların sağlık durumunda herhangi bir olumsuzluğun olmadığı öğrenilen bilgiler arasında yer alırken, takla atan ve hurdaya dönen otomobil çekici yardımıyla kaldırıldı. Kazaya yönelik soruşturma başlatıldı.

Aynı zamanda dün yaşanan zincirleme trafik kazasıda, Kayseri’de kaza ortalamasının her gün 1 kaza olduğunun göstergesi olarak bulunuyor. Bununla birlikte Kayseri’de trafik kurallarının tekrardan öğretilmesi, trafiğin temel unsurlarının iletilmesi üzerine birçok çalışma yapılmaktadır.

Kazaların azalması için bireylerin bilinçlendirilmesiyle birlikte, yolların da kazaya davet çıkaramayacağı bir şekilde düzenlenmesi de Kayseri belediyelerinin bu yönde çalışmalara verdiği önemin bir göstergesi olarak şekil alıyor.

İlginizi Çekebilir

Bildirt Web Push Notification ile Türkiye’de Sektörde İlk Oldu!

Web site ve uygulama sahiplerini yakından ilgilendiren bir konu olan Push notification sistemiyle ilgili, Bildirt'ten harika bir adım geldi. Bildirt kurucusu Murat Say hem konuyla ilgili, hem de Bildirt'le ilgili açıklamalar yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir