Kayseri Haber / Asayiş / Okuldan Uzaklaştırılan Bir Öğrenci Öğretmenini Bıçakladı!

Okuldan Uzaklaştırılan Bir Öğrenci Öğretmenini Bıçakladı!

Kayseri’de okuldan uzaklaştırılan bir lise öğrencisi öğretmenini  bıçakladı.

Olay, saatler sabah 08.00’i gösterirken yaşandı. Kadıburhanettin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Gülhan Ş. okula girmek üzereyken okulun hemen yanında bulunan Merkez Bankası’nın karşısındayken bıçaklı saldırıya uğradı.

Okula 100 metre mesafe kalırken bıçaklanan Müdür Yardımcısı Gülhan Ş. Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne gönderildi.

Olay sabah saatlerinde Kayseri’ye bağlı Melikgazi İlçesi Tacettin Veli Mahallesi Şiremenli Caddesi üzerinde meydana geldi. Kadıburhanettin Sağlık Meslek Lisesinde işlediği suçtan dolayı disiplin cezası alan bir öğrenci tarafından yapıldığı iddia edilen saldırının soruşturması polis ekipleri tarafından devam ediyor. Öğrenci ise hala aranıyor.

EĞİTİM BİR – SEN ŞUBE BAŞKANI AYDIN KALKAN AÇIKLAMA YAPTI!

Kayseri Eğitim Bir Sen Temsilcisi Aydın Kalkan, sabah saatlerinde gelişen bu melum olaydan dolayı üzgün olduğunu iletti. Fakat ne kadar üzgün olunursa olsun acıların hafiflemeyeceğini sözlerine ekleyen Kalkan, “Gün geçmiyor ki eğitim çalışanlarına saldırıda bulunulmasın. Bir önlemini almak ve cezai yaptırımların arttırılması gerekir diye düşünüyorum. Bu gün eğitim çalışanları türlü sorunları ile uğraşırken şimdi de şiddet görmeye başladılar. Ne yapmamız gerekir? Yarın İnşallah basın açıklamamızı yapacağız. Hoca hanıma ve tüm eğitim çalışanlarına geçmiş olsun diyorum. Üzgünüm ama yetmez” çıkışında bulundu.

Hasan AKER / KayseriHaber.Com

İlginizi Çekebilir

Recep Bebek Yaşama Tutunmak İçin Yardım Eli Bekliyor!

Kayseri'de Örs ailesinin evlendikten 15 yıl sonra tüp bebek yöntemiyle kucaklarına aldıkları Recep bebeğin böbrek üstü kanser hastalığı nüksetti. Recep bebek, kanseri yenmek için yardım eli bekliyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir