Kayseri Haber / Kayseri / Öğrencilere sinema bileti hediyesi

Öğrencilere sinema bileti hediyesi

Dün karnelerini alan milyonlara DEVELİ Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Toprak ile birlikte başarılı olan öğrencilere yarıyıl tatillerinde bol bol okumaları için kitap hediye etti. 2017-2018 eğitim-öğretim yılının ilk dönemini başarı ile bitiren öğrencileri tebrik eden Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, Mustafa Aksu Kültür Merkezinde düzenlenen etkinlikte,  “Sizlerin iyi yetişmiş, vatan ve milletine hayırlı bir birey olmanızın yolu çok okumaktan geçmektedir. İnşallah bu tatili kitap okuyarak değerlendirin. Sizlere hediye ettiğimiz kitapları takas yolu ile de paylaşırsanız çok farklı bilgiler elde edebilirsiniz. Hepinize sağlıklı ve huzurlu tatiller diliyor, başarılarınızın daim olmasını temenni ediyorum” dedi.

Develi Belediyesi’nce, öğrenciler için sinema etkinliği düzenledi. 2017-2018 eğitim-öğretim yılının ilk döneminin tamamlanmasının ardından, ”Karneni Getir Sinema Biletini Al” isimli kampanyaya öğrenciler büyük ilgi gösterdi.  “Bak Şu Leyleğe” isimli çizgi filmin iki hafta boyunca ücretsiz gösterimde olacağını bildiren Develi Belediyesi tüm öğrencilere hayırlı tatiller diledi.

 

İlginizi Çekebilir

Polis memurunun cenaze töreninde duygulandıran feryat: Baba bizi bırakma

Geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden polis memuru için emniyette tören düzenlendi. Törende merhum polisin üçüz çocuklarının "Baba bizi bırakma" feryadı ise duygusal anlar yaşattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir