Kayseri Haber / Gündem / Öğrenci Velileri, Vali Kamçı’ya Ziyaret Düzenledi!

Öğrenci Velileri, Vali Kamçı’ya Ziyaret Düzenledi!

Vali Süleyman Kamçı, Şehit Yiğitcan Çiga Uygulama Okul Aile Birliği Başkanı Serap Bilgi ve diğer öğrenci velilerini makamında kabul etti.

1.sınıftan 8.sınıfa kadar engelli olan genç öğrencilerin eğitim ve öğretim faaliyetlerine devam ettiği okul içerisinde bulunmakta olan öğrencilerin aileleri ile aynı masaya oturan Vali Kamçı, ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyetin hat safa da olduğunu aktardı.

Engelli çocukların, çok özel bireyler olduğunu, engelli çocuğu bulunan ailelere tüm yardımları feda etmeye hazır olduklarının altını çizen Kayseri Valisi Süleyman Kamçı, bu memnuniyeti sağlayan okul idaresine ve öğretmenlere bol bol teşekkür etti.

Okul Aile Birliği Başkanı Serap Bilgi ise 190’a yakın engelli öğrencinin okulda eğitim ve öğretim faaliyetlerine devam ettiğini vurgulayarak, günümüze kadar destek vermekte geri kalmayan, her türlü yardımı sağlayan, Kayseri Valisi Süleyman Kamçı’ya teşekkürlerini iletti.

Okul arazisinde velilerin ve öğrencilerin vakit harcayabilecekleri, aynı zamanda minik çapta ekim dikim işlemleri gerçekleştirebilecekleri hobi bahçeleri yaptıklarının altını çizen Serap Bilgi, hobi bahçesine ilk ağaç dikiminden dolayı Kayseri Valisi Süleyman Kamçı’ya bir kez daha teşekkür etti.

İlginizi Çekebilir

Bildirt Web Push Notification ile Türkiye’de Sektörde İlk Oldu!

Web site ve uygulama sahiplerini yakından ilgilendiren bir konu olan Push notification sistemiyle ilgili, Bildirt'ten harika bir adım geldi. Bildirt kurucusu Murat Say hem konuyla ilgili, hem de Bildirt'le ilgili açıklamalar yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir