Kayseri Haber / Kayseri / Necmettin Erbakan’ın Evet Afişleri Kaldırıldı, “Beni AKP’nin günahlarına alet etmeyin” Afişleri Asıldı!

Necmettin Erbakan’ın Evet Afişleri Kaldırıldı, “Beni AKP’nin günahlarına alet etmeyin” Afişleri Asıldı!

Daha hızlı kalkınma için Başkanlık sistemini mecburi görüyoruz yazısının ve altında Prof. Dr. Necmettin Erbakan damgasının ve fotoğrafının yer aldığı söz konusu afişlerin yerine Erbakan’ın “Beni AKP’nin günahlarına alet etmeyin” ifadesinin yer aldığı afişler asıldı.

Sosyal medya hesabı üzerinden Erbakan fotoğrafının bulunduğu afişin paylaşımını yapan Arıkan, İstismar edilmedik hiçbir şey bırakmadıklarını, bu yapılanın ahlak yoksunluğu olduğunu ve istismar edilen insanın AKP’yi siyonizmin en büyük hizmetkarı ilan ettiğinin altını çizdi.

Saadet Partisi, Kocasinan 2. İlçe Seçim Kurulu Başkanlığı’na da başvurarak, söz konusu afişlerin kaldırılmasını istedi. Seçim Kurulu’na, Saadet Partisi Kayseri İl Başkanı Mahmut Arıkan imzasıyla yapılan başvuru dilekçesinde şu ifadelere yer verildi:

“Partimizin Genel Başkanı iken vefat eden Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın adı ve partimize ait rozet ile çekilmiş fotoğrafını kullanmak suretiyle bölgenizdeki pek çok noktaya logosuz, isimsiz ve kim tarafından asıldığı belli olmayan pankartlar asılmıştır. Hukuka ve ahlaka aykırı olarak asılan bu izinsiz pankartların bir an önce kaldırılması için gerekli işlemlerin yapılmasını saygıyla arz ve talep ederiz.”

İlginizi Çekebilir

Recep Bebek Yaşama Tutunmak İçin Yardım Eli Bekliyor!

Kayseri'de Örs ailesinin evlendikten 15 yıl sonra tüp bebek yöntemiyle kucaklarına aldıkları Recep bebeğin böbrek üstü kanser hastalığı nüksetti. Recep bebek, kanseri yenmek için yardım eli bekliyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir