Kayseri Haber / Eğitim / Mustafa Eminoğlu Anadolu Lisesi’nden, Büyükkılıç’a Ziyaret!

Mustafa Eminoğlu Anadolu Lisesi’nden, Büyükkılıç’a Ziyaret!

Melikgazi Mustafa Eminoğlu Anadolu Lisesi Okul Müdürü Hacı Kaya,  Müdür Yardımcısı Elçin Tekdemir, Fizik Öğretmeni Burhanettin Atik, Okul Aile Birliği Başkanı Banu Karamete, Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’a makamında ziyaret düzenledi. Eğitime ve eğitimcilere vermiş oldukları büyük destekten dolayı teşekkürlerini ve şükranlarını Büyükkılıç’a ilettiler.

Başkan Memduh Büyükkılıç, ziyaret kapsamında yapmış olduğu konuşmada, Geleceğe yatırım yapmanın yatırımlar kategorisinde en önemli yatırım olduğunun ve bu düşüncede sürekli olarak hareket ettiklerinin altını çizdi. Melikgazi Mustafa Eminoğlu Anadolu Lisesi tarafından gerçekleştirilen ziyaretin kendisini çok mutlu etmiş olduğunu aktaran Büyükkılıç, Okul idaresinin bir ilk gerçekleştirdiğini ve görüşme taleplerini MİM üzerinden gerçekleştirdiklerini belirtmiştir.

Bunun ayrı anlayış ve hizmetten yarar elde şekli olduğunu aktaran Büyükkılıç, iletişim merkezlerini kullandıklarından dolayı okul idaresine teşekkürlerini iletti. Okulda birçok çalışma yapacaklarını aktaran Büyükkılıç, okulda öğrenim gören öğrencilere ve öğretmenlere teşekkürlerini iletti.

Lise müdürü, Melikgazi Belediyesi’nin eğitim alanı üzerinde gerçekleştirmiş olduğu bütün yatırımların, Türkiye üzerinde örnek yatırımlar olduğunu ve bir eğitmen olarak Melikgazi sınırları içerisinde bir okulda görev yapmaktan çok mutlu olduğunu ve bu kapsamda şanslı olduğunun altını çizdi.

Okulla ilgili Melikgazi Belediyesi’ne iletmiş olduğu bütün taleplerin birer birer yerine getirildiğini aktaran Kaya, okulun çehresinin değiştiğini ve bu konuda tüm emeği geçenlere teşekkür ettiğini belirtti. Son zamanlarda Kayseri’de eğitim başarı oranın da büyük bir gelişme yaşandığının altını çizen Kaya, bunun asla tesadüf olmadığını vurguladı ve yatırımlar sonucunda böyle bir sonuç alındığını belirtti.

İlginizi Çekebilir

Polis memurunun cenaze töreninde duygulandıran feryat: Baba bizi bırakma

Geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden polis memuru için emniyette tören düzenlendi. Törende merhum polisin üçüz çocuklarının "Baba bizi bırakma" feryadı ise duygusal anlar yaşattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir