Kayseri Haber / Kayseri / Mustafa Çelik, Kayserispor’a Moral Ziyareti Gerçekleştirdi!

Mustafa Çelik, Kayserispor’a Moral Ziyareti Gerçekleştirdi!

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, ilk olarak Fenerbahçe ardından da deplasmanda Galatasaray’ı yenerek, devlere devlik yapan Kayserispor’a bir moral ziyareti gerçekleştirdi.

Mustafa Çelik, 17 Şubat 2017 günü Bursaspor’u Kadir Has’ta karşılayacak olan Kayserispor’un tesislerine gitti. Kulüp Başkanı Erol Bedir’in karşılamış olduğu Çelik, Yenilen takımın hocasının bırakıp gittiğinin altını çizdi.

Yalnızca Bursaspor maçında değil, geride kalmış olan maçların tümünde Galatasaray maçında yaşanmış olan zaferin yaşanmasını istediklerini belirten Çelik, Kayserispor’un, Başkan ve Sergen Yalçın’la birlikte müthiş bir hız kazandığını belirtti. Kayseri’nin tekrardan Kayserispor’u sahiplendiğini belirtti.

Kayserililerin Kayserispor’a sahip çıkmasını devamlı beklediğini belirten Çelik, Ligin ilk yarısında olan Kayserispor ve şuan ki Kayserispor arasında dağlar kadar fark olduğunu belirtti.

Toplam 6000 kombine satıldı. Kayserispor Başkanı Bedir, almış oldukları sonuçlarla seyirci sayılarında çok büyük bir artış kaydettiklerini, kombine bilet satışlarında ilk 5’e girdiklerini belirtti. Normal zaman böyle bir şeyin mümkün olmadığını ve 20 gün içerisinde toplam 6000 kombine satışı yapıldığının altını çizdi.

Ve bu kombineler sezonun 2.yarısı için. İster al, ister alma demek ağalara mahsus bir şey. Ağalık devri artık bitti ve kendilerinin bunu başardığını belirtti. Locaların boş durduğunu aktaran Bedir, bunun tesis için çok büyük zarar olduğunu belirtti. Boş binanın çok çabuk eskiyeceğini belirleyen Bedir, yeniden fiyat belirlemesi yaptıklarını ve duyurduklarını, 1 gece tümünün bittiğini aktardı.

Şehit ve Gazi yakınları için bir çalışma da Kayserispor bünyesinde başlatıldı. 2018 yılında İlçelere kadar yayılım göstereceklerini aktaran Bedir, bunların orta vadeli hedef olduğunu ve şuan kısa vade de olan tek hedeflerinin Bursaspor maçı olduğunu belirtti. Alınan birçok galibiyetin anlam kazanması için bu maçın kazanılması gerekmekte.

İlginizi Çekebilir

Polis memurunun cenaze töreninde duygulandıran feryat: Baba bizi bırakma

Geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden polis memuru için emniyette tören düzenlendi. Törende merhum polisin üçüz çocuklarının "Baba bizi bırakma" feryadı ise duygusal anlar yaşattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir