Kayseri Haber / Gündem / Mustafa Çelik, İlçelerde Yatırımda En Başarılı Belediye Olduklarını Söyledi!

Mustafa Çelik, İlçelerde Yatırımda En Başarılı Belediye Olduklarını Söyledi!

Başkan Çelik, Akkışla üzerinde yapılan yatırımların değerinin 23.000.000 TL’ye yükseldiğini aktardı. Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki ile birlikte Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Akkışla girişinde çiçeklerle beraber karşılandılar. Akkışla Belediye Başkanı Ali Ergül ve vatandaşların kendini gösterdiği karşılamanın ardından konvoy halinde ilçe merkezine geçildi.

Bakan Özhaseki ve Başkan Çelik’te ilçedeki her traktörün evet pankartlarıyla katılım gerçekleştirdiği uzun bir konvoy eşlik etti. Bakan Mehmet Özhaseki ve Başkan Çelik, Akkışla merkezi ve toplantının yapılacak olan Kadın ve Gençlik Merkezi’nde çok büyük ilgi ve alkışlarla karşılandı.

Toplantıya Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki beraberinde Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’in yanı sıra aynı zamanda AKP İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden ile çok sayıda vatandaş katılımlarını gerçekleştirdi.

Akkışlalılara hitap eden Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, İlçelere yapılan yatırımda Türkiye üzerinde hiçbir belediye tarafından ulaşılamamış bir başarıya kapı açtıklarını iletti. İlçelere daha iyi hizmet verebilmek için Kırsal Hizmetler ve Tarımsal Hizmetler adı altında 2 farklı daire başkanlığı inşa ettiklerini ileten Çelik, bu iki daire başkanlığın yanında aynı zamanda Fen İşleri, Yapı işleri ve Park Bahçeler Daire Başkanlıklarıyla alt yapı kuruluşu olarak ön plana çıkan KASKİ’nin Akkışla üzerinde yapmış oldukları yatırımın toplamının Bütünşehir Yasası’nın çıkmış olduğu 2014 yılından günümüze 19.000.000 olduğunun altını çizdi.

Bu sene yapılacak olan 4.000.000 TL’lik yatırımla birlikte toplam değerin 23.000.000 ettiğine değinen Çelik, Bu yatırımı Akkışla Belediyesi yapmaya kalksa, ilçe belediyesi bütçesiyle 20 yılda yapamazdı dedi.

İlginizi Çekebilir

Bildirt Web Push Notification ile Türkiye’de Sektörde İlk Oldu!

Web site ve uygulama sahiplerini yakından ilgilendiren bir konu olan Push notification sistemiyle ilgili, Bildirt'ten harika bir adım geldi. Bildirt kurucusu Murat Say hem konuyla ilgili, hem de Bildirt'le ilgili açıklamalar yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir