Kayseri Haber / Kayseri / Mustafa Çelik, Ankara’da Önemli Görüşmeler Yaptı!

Mustafa Çelik, Ankara’da Önemli Görüşmeler Yaptı!

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Ankara’da bir takım programlara katılım gerçekleştirdi. Ankara’da iki farklı bakanla aynı masaya oturan Mustafa Çelik, söz konusu bakanların bakanlığını yaptığı bakanlıkların Kayseri üzerinde olacak ve olması beklenen yatırımlarına yönelik görüşmeler gerçekleştirdi.

Çelik, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yapılan Çevre Projeleri toplantısıyla Cumhurbaşkanlığı Sistemi kampanya tanıtım toplantısına katılım gerçekleştirdi.

Başkan Çelik, Ankara’daki ilk gün programında Başbakan Binali Yıldırım’ında gelmesiyle Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından düzenlenen Beştepe Millet Kongre Merkezi’nde yapılan Çevre Projeleri’nin açılış törenine katılım gösterdi.

Çelik, Ankara’da ziyaret ettiği kişiler arasında Milli Savunma Fikri Işık’ıda ekledi. Şehirde bulunan askeri alanlarının durumunun konuşma konusu olduğu ziyarette, Çelik, Hava İkmal Bakım Merkezi’nin taşınması ve eski yerine bir Şehir Parkı yapılması projesinde gelinen son noktayı da Işık’a anlattı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik ardından Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik’e de bir ziyaret gerçekleştirdi ve bu kapsamda bir görüşme yaptı. Yapmış olduğu ziyarette Beydeğirmeni bölgesi üzerine kurulacak olan ve bir anlamda hayvancılık OSB’si olması planlanan projeyi Bakan Çelik’e açtı. Başkan Çelik, aynı zamanda ilkini Felahiye üzerinde yapacak oldukları Toplu Ahır Projesine yönelik bilgi aktarımında bulundu.

Ankara’da AK Parti tarafından düzenlenen Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Halk Oylaması Kampanya Tanıtım Toplantısı’na da katılım gerçekleştiren Mustafa Çelik, yarının güçlü Türkiye’si için elden gelenin fazlasının yapılacağını, Türkiye için yeni sistemin kaçınılmaz olduğunu vurguladı ve altını çizdi.

İlginizi Çekebilir

Recep Bebek Yaşama Tutunmak İçin Yardım Eli Bekliyor!

Kayseri'de Örs ailesinin evlendikten 15 yıl sonra tüp bebek yöntemiyle kucaklarına aldıkları Recep bebeğin böbrek üstü kanser hastalığı nüksetti. Recep bebek, kanseri yenmek için yardım eli bekliyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir