Kayseri Haber / Yaşam / Mix Kayseri Kaçta Açılıyor, Kaçta Kapanıyor?

Mix Kayseri Kaçta Açılıyor, Kaçta Kapanıyor?

Modern mimari dokusu ve yeşil alanlarıyla birlikte, kapalı alan içerisinde bile zamanın her salisesinin keyfini eğlencelerin ötesinde çıkartmanıza olanak tanıyan Mix Kayseri, ziyaretçilerine kapalı alan konforunu ve açık alan ferahlığını tek çatı altında sunuyor.

Kendini sürekli yenilemekte olan kültür – sanat, eğlence ve iş dünyasını; eş zmaanlı olarak turizmin gözde beldeleri arasında yer alan Kapadokya ve Erciyes’e gelen yerli ve yabancı ziyaretçilerini doğayla iç içe ayrıcalıklı bir ortam üzerinde buluşturuyor.

Mix Kayseri Yaşam ve Alışveriş Merkezi, tüm alanlarda farklı tecrübeler yaşatmak üzere tasarımı gerçekleştirilmiş olan mimarisi, ağaçlandırma çalışmalarının yapılmış olduğu açık alan mekanlarında geçirilen eğlenceli vakitleri, ulusal ve uluslararası zincirde yer alan kafe ve restoranları ile sağlık seviyesinin üstün tutulduğu yaşam, çocuk eğlence alanları ve hizmet noktalarını bir marka altında toplayarak, Mix Kayseri ziyaretçilerine spor ve eğlenceyi iç içe geçiren bir yaşam tarzını sunmaktadır.

Kayseri’nin en yeni AVM’si olarak ön plana çıkan Mix Kayseri her sabah 10:00’da kapılarını ziyaretlere açmakta olup, her akşam 22:00’da tekrardan kapılarını ziyaretçilerine kapatmaktadır. ,

Çemen’s Gurme, Çemen’s Mutfak, Vanilin Chocolate,Tiko Burger&Steak, Kaija gibi restoran ve cafeler bulunuyor. Ayrıca Via Store, Watsons, In Love, Autowash, Merter Kuru Temizleme, Harribo, Petit Bouquet yer alan firmaların sadece bir kaçı olarak ön plana çıkıyor.

İlginizi Çekebilir

Donas Talas Şubesi Açıldı

Sevilen fast food zinciri Donas’ın Türkiye’deki 41. Kayseri’deki 5. şubesi Talas’ta açıldı. Atatürk Bulvarı üzerinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir