Kayseri Haber / Medya / Mirat ve Deniz Aşklarını Kaçak Yaşamaya Başlıyor!

Mirat ve Deniz Aşklarını Kaçak Yaşamaya Başlıyor!

Başrollerini Özge Özberk, Kutsi ve Yeşim Ceren Bozoğlu’nun paylaştığı Kalbimdeki Deniz, 30. yeni bölümüyle izleyicisiyle karşı karşıya geldi. Dizinin yeni bölümünde Deniz’i Mirat’a kaptıran Artun, Hülya’yı son bir kez daha kullanıyor ve Mirat’a olan intikam hırsına taç takmak için bir tuzak kurdu.

Artun, Deniz tarafından reddedilmenin şokuyla baş başa kalırken, Mirat ve Deniz sonunda karşı karşıya yüzleşirler. Ardından ise bu yüzleşme sonucunda birbirlerine olan aşklarını itiraf ettiler. Deniz, Hülya’nın gözünün Mirat üzerinde olduğunu anlayınca, direkt olarak onunla oynamaya başlar. Diyar’ın abilerinin eve ani bir şekilde gelmesi herkesin ağzını açık bir şekilde bırakırken, ortalığın karışmasına sebebiyet verir. Mirat ve Deniz aşklarını gizli ve kaçamak bir şekilde yaşamaya başlarlar.

Hülya’nın Deniz’in ağzından yazmış olduğu mektubu Alihan, Şebnem’e direkt olarak iletir ve cezaevinden çıkar çıkmaz evlenme kararı alırlar. Ece ise annesine destek çıkabilmek için gizli saklı bir şekilde mankenlik işine girişir. Bu durumdan ve Volkan’la olan samimiyetinden rahatsızlık duyan Mustafa’yla tartışma yaşar ve Mustafa’ya mankenliği bıraktığını iletir.

Deniz’in Figen’in vücudu üzerindeki olan morluklara değinmesiyle birlikte Ece şüphelenir ve Figen’den tüm gerçekleri birer birer duyar.

 

İlginizi Çekebilir

Saba Tümer Şok Geçirdi!

Ünlü sunucu Saba Tümer'in eski eniştesi Hasan Yamaç, İzmir Çeşme'de silahla kendi kafasına ateş etti ve intihar girişiminde bulundu. Hasan Yamaç, hastaneye kaldırıldı ve tedavi altına alındı. Şuanda hayati riski devam ediyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir