Kayseri Haber / Gündem / Mimarsinan’da Bunalıma Giren Bir Şahıs Canına Kıydı!

Mimarsinan’da Bunalıma Giren Bir Şahıs Canına Kıydı!

Alınan bilgiler neticesinde Mimarsinan Mahallesi Köprülü Caddesi üzerinde yer alan bir işyeri sınırlarında meydana gelen olayda, işyerine giren kişi / kişiler V.S.’yi doğalgaz borusuna asılı halde gördü. Durumun bildirilmesi üzerine olay yerine acilen intikal eden sağlık ekipleri, V.S.’nin hayata gözlerini yumduğunu belirledi.

İşyeri etrafında çok geniş güvenlik önlemleri alan polis ekipleri, olay yeri genelinde inceleme gerçekleştirdi. Yapılan incelemelerin ardından V.S.’nin cansız bedeni otopsi yapılmak amacıyla Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı.

Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Son 2 ay içerisinde 4. intihar vakası olarak meydana gelen bu vaka halkın psikolojik durumunun düşük olduğunu gösteriyor. Bu konuya değinen vatandaşlar, herkesin psikologa görünmesi gerektiğini ve bununla birlikte kesinlikle günde en az 1 kere dışarı çıkılması gerektiğini olay yerinde kameralarımıza söyledi.

İlginizi Çekebilir

Bildirt Web Push Notification ile Türkiye’de Sektörde İlk Oldu!

Web site ve uygulama sahiplerini yakından ilgilendiren bir konu olan Push notification sistemiyle ilgili, Bildirt'ten harika bir adım geldi. Bildirt kurucusu Murat Say hem konuyla ilgili, hem de Bildirt'le ilgili açıklamalar yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir