Kayseri Haber / Kayseri / MHP Kayseri İl Başkanı Baki Ersoy Adaylığını Açıkladı!

MHP Kayseri İl Başkanı Baki Ersoy Adaylığını Açıkladı!

MHP İl Binası’nda düzenlemiş olduğu basın toplantısı sonucunda konuşma gerçekleştiren MHP İl Başkanı Baki Ersoy, 16 ilçenin kongresini tamamen bitirdiklerini ve yapılan kongreleri ise çok başarılı bir şekilde sonuca ulaştırdıklarını belirtti. Ersoy, Ülküdaşlarının tek aday üzerinde anlaşıp çok büyük bir coşku eşliğinde gerçekleştirmiş oldukları toyların, dosta güven sağladığını , Türk hasımlarına ise korku verdiğini vurguladı. 16 ilçe teşkilatının MHP’nin iktidarı hedefinin etrafında tel vücuttur değerlendirmesini yaptı.

Yapılan içe kongrelerinde birlik ve beraberlik duygularının ön plana çıkarak yine yanı şekilde birliğin ve beraberliğin galip geleceğini hatırlatan Ersoy, Şahsının il başkanlığında birbirinden güzel ve hoş  aynı zamanda değerli dava arkadaşlarıyla beraber göreve gelmiş oldukları 8 Şubat 2015 tarihinden günümüze kadar 2 genel seçim ve bir referandum sürecini yaşadıklarını ve bu çerçevede hepsinden de alın akıyla çıktıklarını iletti.

Ellerinden gelenin en iyisini ortaya çıkarmak adına gecelerini, gündüzlerine katıp çalıştıklarını ileten Ersoy, ailelerden ve işlerden fedakarlık yaptıklarını, söz konusu parti olunca tüm dertleri bir kenara bıraktıklarını, değerli dava arkadaşları beraberinde sırt sırta, omuz omuza mücadele ettiklerini iletti.

Ersoy, Özellikle 1 Kasım seçimlerinin ardından kendini gösteren 16 Nisan referandum süreci ve ardından da devamlılığını koruyan parti hedefiyle yapılan saldırıların altında kaldıklarını, o gün bu gündür MHP Kayseri İl Teşkilatı’nın üyeleri olarak lider Devlet Bahçeli’nin yanında saf tuttuklarını açıkladı.

İlginizi Çekebilir

Polis memurunun cenaze töreninde duygulandıran feryat: Baba bizi bırakma

Geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden polis memuru için emniyette tören düzenlendi. Törende merhum polisin üçüz çocuklarının "Baba bizi bırakma" feryadı ise duygusal anlar yaşattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir