Kayseri Haber / Eğitim / Mezuniyet Coşkusunu Küçük Kızıyla Beraber Yaşadı!
Namık Kemal Üniversitesinden mezun olan 30 yaşındaki Fatma Gül Erdik, mezuniyet törenine üniversitede eğitim görürken dünyaya gelen minik kızıyla beraber katılım gerçekleştirdi.

Mezuniyet Coşkusunu Küçük Kızıyla Beraber Yaşadı!

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi’nin mezuniyet törenine eşi ve çocuğuyla beraber katılım gösteren Fatma Gül Erdik, minik çocuğu Elmira ile beraber mezuniyet coşkusunu tattı. Her gün çocuğuyla birlikte okula gittiğini, çok zor olduğu kadar aynı zamanda çok güzelde bir süreç olduğunu dile getiren Erdik, İlk üniversitesindeki gibi bir duygu olmadığını, çok güzel ve çok heyecanlı olduğunun altını çizdi.

Hemşirelik bölümünden mezun olan Erdik, kendisinin 2. üniversitesi olduğunu ve önceden ziraat okuduğunu dile getirdi. Zor bir süreç olduğunu dile getiren Erdik, kendi için çok keyifli bir süreç haline kızıyla beraber geldiğini vurguladı. Hamileliği de okul döneminde yaşadığını belirten Erdik, çocuğu kucağına alıp okula gittiğini, eşinin de bu konuda destek olduğunu ve çok güzel bir duygu olduğunu vurguladı.

Fatma Gül Erdik’in eşi Can Erdik ise, eşi için elinden gelen her desteği sağladığını vurguladı. Hala da bu desteklere devam edeceğini dile getirirken, eşinin çok başarılı olduğunu her zaman arkasında olduğunu iletti. Hem çocuk hem de kariyer yapabilen bir insan olan eşini kutladığını belirten Can Erdik, Arkadaşlara örnek olması dileğiyle, aile hayatını hiçbir zaman engellemesinler dedi.

Hiçbir şeye engel olmadığını dile getiren Can Erdik, çok güzel bir evliliklerinin olduğunu belirtti. Namık Kemal Üniversitesi Stadyumu’nda düzenlenen törende ortalama olarak 5.500 öğrenci kep atarak mezun oldu.

İlginizi Çekebilir

Rektöre Batmaz soruşturması

Erciyes Üniversitesi Rektörü Muhammet Güven ve yardımcısı Murat Doğan hakkında "FETÖ üyesi olmak" suçundan soruşturma başlatıldı. Dosyada, Güven'in FETÖ'nün sivil imamlarından Kemal Batmaz'ın ağabeyi Şakir Batmaz sayesinde rektörlüğe seçildiği bilgisi yer aldı. Seçim süreciyle ilgili tanık ifadeleri de dosyaya girdi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir