Kayseri Haber / Yaşam / Meysu Outlet Servis Saatleri

Meysu Outlet Servis Saatleri

Meysu Outlet 2017 Nisan güncel servis saatleri şu şekilde:

Meysu Outlet Alışveriş Merkezi’nin varlık yönetimi Gülsan Gıda Sanayi Tic. AŞ. Kiralama ve yönetimi JLL tarafından yapılmaktadır. Dünya üzerinde yer alan en seçkin ve modern markalarıyla çağdaş bir ortamda ziyaretçilerini buluşturmakta olan Meysu Outlet Alışveriş Merkezi, 9 Nisan 2011 tarihinde kapılarını müşterilerine açtı.

Kayseri üzerinde yer alan ilk Outlet ve Yaşam Merkezi olarak faaliyete geçen Meysu Outlet, her gün düzenli olarak saat 10:00 – 22:00 arasında hizmetlerini devam ettirmektedir.

24.692 metrekare kiralanabilir alanıyla birlikte, Makro, Tekzen Yapı Market, Teknosa, Defacto tarzında birçok dünya devine misafirlik etmektedir. Aynı zamanda Türkiye’nin önde gelen markaları, cafe ve restoranları, çocuklara yönelik çeşitli oyuncak ve giyim mağazalarıyla müşterilerini buluşturmaktadır.

Meysu Outlet Gülsan A.Ş. hizmetidir. Bu kapsamda ilk gayrimenkul yatırımları olmuştur.

Meysu Outlet AVM, Osman Kavuncu Bulvarı Yeni Terminal Yanı Kocasinan / Kayseri adresinde yer almaktadır. 0352 326 36 00 NO’lu telefon aracılığıyla ulaşımın mümkün olduğu gibi mail adresi de info @meysuoutlet.com.tr dir.

Meysu Outlet içerisinde Mescid, Müşteri Servisi, Bebek Arabası, Bebek Bakım Odası, Oto Yıkama, Terzi ve AVM hizmetleri yer almaktadır.

Ayrıca 10 Şubat – 14 Mayıs tarihleri arasında Meysu Outlet üzerinden aynı gün içerisinde yapacak olduğunuz 50 TL ve katları alışverişler ile Renault Megane kazanma şansı yakalayabilir ve bir Megane sahibi olabilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilir

Donas Talas Şubesi Açıldı

Sevilen fast food zinciri Donas’ın Türkiye’deki 41. Kayseri’deki 5. şubesi Talas’ta açıldı. Atatürk Bulvarı üzerinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir