Kayseri Haber / Yaşam / Meysu Outlet Kaçta Açılıyor, Kaçta Kapanıyor?

Meysu Outlet Kaçta Açılıyor, Kaçta Kapanıyor?

Reçel ve Helva ürünleriyle ün salmış ve ardından ise bünyesine eklediği Meysu Meyve Suları ile çok farklı bir çıkışa koşan Gülsan A.Ş. Meysu Outlet AVM ile ilk kez gayrimenkul yatırımını yapmıştır.

Kayseri Yeni Terminal’inin hemen yanında konumlanan Meysu Outlet, her gün düzenli olarak sabah saat 10:00’da kapılarını ziyaretçileri için açmakta olup, akşam saat 22:00’da mağazaların kepenklerini kapatmaktadır.

Yönetimi JLL tarafından gerçekleştirilen Meysu Outles, dünya üzerinde yer alan en seçin markalarla, ziyaretçilerini aynı çatı altında toplamaktadır. Meysu Outlet, 9 Nisan 2011 günü kapılarını ziyaretçileri için açmış olup, Kayseri’nin ilk Outlet ve Yaşam Merkezi olmaktadır.

24.692 metrekare kiralanabilir alanıyla birlikte, Makro, ekzen Yapı Market, Teknosa, Defacto,Colins, LC Waikiki, Bigg Trend, Hatemoğlu, Kiğılı, Levis, Dockers, North Face gibi dünya üzerinde yer alan ve Türkiye’nin ileri gelen firmaları, cafe ve restoranları, çocukları için çeşitli oyuncak ve giyim mağazalarıyla büyük bir hızla hizmet vermektedir.

7 yaşından 70 yaşına herkesin sıkılmadan vakit geçirebileceği Meysu Outlet, Kayseri’de birçok kez adını yüksek sesle duyurmuş olup, ciddi bir ziyaretçi sayısına sahiptir. Her hafta neredeyse farklı bir  etkinlikle müşterilerinin karşısına çıkan Meysu Outlet, vermiş olduğu arabalarla tanınmaktadır. Haberin yazılığı 11 Mayıs tarihi itibarıyla 14 Mayıs tarihine kadar Renault Megane kazanma şansı veren Meysu Outlet, bu tarz etkinliklerle ziyaretçi sayısında çok büyük ölçekte artış yaşamaktadır.

İlginizi Çekebilir

Donas Talas Şubesi Açıldı

Sevilen fast food zinciri Donas’ın Türkiye’deki 41. Kayseri’deki 5. şubesi Talas’ta açıldı. Atatürk Bulvarı üzerinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir