Kayseri Haber / Gündem / Memduh Büyükkılıç’dan İldem Esnafına Ziyaret!

Memduh Büyükkılıç’dan İldem Esnafına Ziyaret!

Artık İldem’in bir yerleşim alanından daha fazla, bir ticaret alanına dönüşmüş olduğunu aktaran Büyükkılıç, birçok alışveriş merkezinin bu bölge üzerinde hizmetlerini devam ettirdiğini aktardı.  Bu kapsamda konuşma gerçekleştiren Başkan Memduh Büyükkılıç, İldem’in artık sosyal ve kültürel yapıları, pazar yerlerinin, alışveriş merkezlerinin beraberinde bir uydu şehir halini almış olduğunu vurguladı.

İldem’de %0 oranında altyapı sorununun olduğunu aktaran Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, İldem’de yer alan modern yapılar ve yeşil alanlar, her türlü boş çeşiti bulunmakta olan dükkanları ile şehirden uzak kendi başına bir şehir konumunda olan İldem Melikgazi’nin örnek gösterilmekte olan bir yaşam merkezi halini almaktadır benzetmesinde bulunan Melikgazi Belediye Başkanı, İldem’in Melikgazi üzerinde yer alan örnek bir yaşam alanı olarak ön plana çıktığını belirtti.

Bu bölge üzerinde bulunan esnaflara ziyaret düzenleyen Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, esnafı ziyaret ederek, yapılan çalışmaların istişaresini yaptıklarını. Çünkü vatandaş memnuniyetinin kendileri için çok önemli olduğunu belirtti.

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, İldem esnafıyla yapılan sohbet ve gezinin çok yararlı ve faydalı olduğunu çünkü bu tür gezilerle birlikte hizmet üzerinde tek çatı altında toplanma kavramının yerleşeceğini belirtti.

İlginizi Çekebilir

Kayseri’den Elazığ’a Yardım Ekipleri Gönderildi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi de 2 iş makinesi 4 personel, AFAD 2 araç 12 personel, itfaiye 3 araç 8 personel, İl Sağlık Müdürlüğü 3 ambulans 9 personel, sivil toplum kuruluşları da 3 araç 8 personelin bölgeye hareket ettiği öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir