Kayseri Haber / Eğitim / Memduh Büyükkılıç, “TÜBİTAK projeleri bize ümit veriyor”

Memduh Büyükkılıç, “TÜBİTAK projeleri bize ümit veriyor”

Her zaman eğitim ve eğitimcinin her konuda yanında olup yardımcısı olduklarını ileten Büyükkılıç, Melikgazi Belediyesi Caferbey Mahallesinde gerçekleştirilen yatırım ve hizmetleri yerinde incelemek için yapılan söz konusu inceleme gezisinde Yunus Büyükkuşoğlu İmam Hatip Ortaokulu’nun düzenlediği etkinliğe katıldıklarını iletti.

Teknoloji ve tasarım sergisini gezdiklerini dile getiren Memduh Büyükkılıç, bu projelere hayran olmamanın elde olmadığını ve bununla birlikte kesinlikle takdir edilmesinin gerekli olduğunu vurguladı. Öğrencileri bu geniş düşünce, fikir ve hayal güçlerinden ötürü kutladığını belirtti.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Tuncay Demir ve Belediye Daire müdürleriyle birlikte Yunus Büyükkuşoğlu İmam Hatip Ortaokulunu gezen Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediyesi aracılığıyla inşa ettirilen Konferans Salonun’da açılışını gerçekleştirdi.

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, projelerin çok büyük bir sabırla gerçekleştirilmiş olduğunu ve öğrencilerin vermiş olduğu emeği, aynı zamanda katkıda bulunan yöneticileri de birer birer tebrik ettiğini vurgulayarak, konferans salonunun herkese hayırlı olmasını dileyerek açılışını gerçekleştirdi ve böylece yatırımlarına hızla devam eden Melikgazi Belediyesi, bir yatırımın daha kapılarını hizmete açmış oldu.

İlginizi Çekebilir

Recep Bebek Yaşama Tutunmak İçin Yardım Eli Bekliyor!

Kayseri'de Örs ailesinin evlendikten 15 yıl sonra tüp bebek yöntemiyle kucaklarına aldıkları Recep bebeğin böbrek üstü kanser hastalığı nüksetti. Recep bebek, kanseri yenmek için yardım eli bekliyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir