Kayseri Haber / Ekonomi / Memduh Büyükkılıç, Muhtarlar Toplantısında 2017 Yılı Yatırımlarını Anlattı!

Memduh Büyükkılıç, Muhtarlar Toplantısında 2017 Yılı Yatırımlarını Anlattı!

Melikgazi Belediyesi Muhtarlar Toplantısı’nın bu ayki oturumuna eski Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, AKP Kayseri Milletvekili İsmail Tamer ve AKP Melikgazi İlçe Bakanı Saim Kadıoğlu katılımlarını gerçekleştirdi.

Türkiye’de örnek ve referans olarak gösterilmekte olduklarını ve bunda da mahalle muhtarlarının katkısının her şeyden fazla olduğunun altını çizen Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, 81 farklı mahalle muhtarını aynı çatı altında toplayarak, hem iş görüşmesi yaptıklarını hem de mahalle planlamalarını yaptıklarını kaydetti.

Gelecek yaz sezonunda yapılacak olan altyapı, park, asfalt ve kaldırımla yol çalışmaları hakkında bilgi aktarımında bulunduklarını aktardı. Muhtarların sonbahar aylarında kapalı yüzme havuzu, spor tesisleri, kapalı semt pazaryeri, ve doğa temalı parkları istediklerini aktaran Büyükkılıç, 24 sosyal ve spor tesisi, 720 çok amaçlı park ve mesir alanı, 56 açık alan fitness alanı, 65 açık alan basketbol ve spor alanın mevcut olduğunu belirtti. Dolayısıyla her semtin adeta tesislerle donatılmış durumda olduğunu kaydetti.

 

İlginizi Çekebilir

Recep Bebek Yaşama Tutunmak İçin Yardım Eli Bekliyor!

Kayseri'de Örs ailesinin evlendikten 15 yıl sonra tüp bebek yöntemiyle kucaklarına aldıkları Recep bebeğin böbrek üstü kanser hastalığı nüksetti. Recep bebek, kanseri yenmek için yardım eli bekliyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir