Kayseri Haber / Gündem / Melikgazi’de Emekli Personele Veda Yemeği

Melikgazi’de Emekli Personele Veda Yemeği

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, hizmet sürelerinin tamama ermesinden dolayı 4’ü zabıta biriminden olmak üzere 9 çalışanın kendi istekleri doğrultusunda emekliye ayrıldıklarını aktardı.

Emekli olan 9 çalışanına veda yemeği düzenleyen Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, hem Kayseri’ye hem de Belediye’ye aynı zamanda Belediye çalışanlarına eklemiş olduğu katkı ve hizmetlerden dolayı emekli olan çalışanlara bir bir teşekkür etti.

Veda yemeğine katılanlar arasında başkan yardımcıları ve daire müdürleri de bulunuyordu. Çalıştıkları süre zarfının aslında bir ömür olduğunu ve bu ömrü, belediyecilik hizmeti üzerinde çözüm üreten, olaylara nezaket ve sabırla yaklaşan emeklilerin tecrübelerinden her zaman faydalanılacak olduğunu aktaran Büyükkılıç, Kendi istekleriyle emekli olan çalışanların, mesai mefhumunu dinlemeden, sürekli olarak hizmet verdiklerini aktardı.

Her arkadaşları gibi bu emekli olan arkadaşların da hem belediyecilik çalışmalarının Kayseri’ye hizmet etmiş olmasının, hem de gönül adamı ve bir yönetici olarak birçok kişinin meslek üzerinde yetişmesine olanak tanımalarının çok büyük bir emek olduğunu söyleyen Büyükkılıç, Çok aktif ve çalışkan bu arkadaşların emekli olunca asla boş duramayacaklarını, bilgi birikimi ve tecrübeleriyle hala Kayseri’ye hizmet vereceklerine emin olduğunu ve sonuna kadar inandığını belirtti.

İlginizi Çekebilir

Kayseri’den Elazığ’a Yardım Ekipleri Gönderildi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi de 2 iş makinesi 4 personel, AFAD 2 araç 12 personel, itfaiye 3 araç 8 personel, İl Sağlık Müdürlüğü 3 ambulans 9 personel, sivil toplum kuruluşları da 3 araç 8 personelin bölgeye hareket ettiği öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir