Kayseri Haber / Emlak Haberleri / Melikgazi Kentsel Dönüşüm İhalesine Büyük İlgi!

Melikgazi Kentsel Dönüşüm İhalesine Büyük İlgi!

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kentsel Dönüşüm projesi çerçevesi dahilinde yapılan çalışmalara yönelik Melikgazi’nin Kayseri’nin bir cazibe merkezi halini aldığının altını çizdi.

Gerçekleştirilmekte olan çalışmalar kapsamında Melikgazi’nin cazibe merkezi halini almış olduğunu aktaran Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediyesi olarak imarlı şehirleşmeye ve gelişmeye çok büyük önem vermiş olduklarını ve 20 yıldır süre gelen, çalışmalar kapsamında Melikgazi’nin bir cazibe merkezi halini almış olduğunu aktardı.

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kentsel Dönüşüm Projesi çerçevesinde 2017 yılı sınırları içerisinde yapımına başlanacak olan toplam olarak 30 farklı bloktan, 1288 daire kapasiteli bir inşaat yapım ihalesinin devam etmekte olduğunun altını çizdi.

Şuana kadar toplam olarak 17 blok – 864 daire ihalesinin gerçekleştirilmiş olduğunu aktaran Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, gelecek günler içerisinde düzenlenecek olan organize edilmiş temel atma töreni kapsamında inşaatların start alacak olduğunun altını çizdi.

Melikgazi’nin git gide büyüme ve gelişme kaydettiğini iletirken, Melikgazi’den şehir deyişiyle bahsetmesi dikkatleri üzerine çekti. Bu söz konusu gelişim ve büyümenin Kayseri ve Anadolu’ya yönelik çok büyük kazanç olduğunun altını çizen Büyükkılıç, hak sahiplerini modern, çağdaş, gerçekten yaşanabilir konutlarla bir araya getirmek amacıyla çalışmaların büyük bir hızla devam etmekte olduğuna değindi.

İlginizi Çekebilir

Polis memurunun cenaze töreninde duygulandıran feryat: Baba bizi bırakma

Geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden polis memuru için emniyette tören düzenlendi. Törende merhum polisin üçüz çocuklarının "Baba bizi bırakma" feryadı ise duygusal anlar yaşattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir