Kayseri Haber / Kayseri / Melikgazi, “Evet” Dedi!

Melikgazi, “Evet” Dedi!

Melikgazi Belediyesi Hizmet Binası’nda 2016 yılı içerisinde dış cephe yalıtım ve yenileme çalışmasıyla birlikte iç bölümlerde bulunan açık ofis sisteminin yapıldığını hatırlatan Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediyesi Kültür ve Tiyatro Hizmet Binasında yenileme ve iç düzenleme çalışması için de çalışanlar içerisinde bir anket düzenlendiğini kaydetti. Çalışmalar ise yapılan anketten çıkan sonuçlar kapsamında gerçekleştirildi.

Belediye müdürler toplantısında 2017 yılı çalışma planı kapsamında bulunan fakat yapılma aşamasında bu mekan üzerinde hizmeti sunulacak olan personele çalışma ortamlarının iyileştirilmesi ve tekrardan düzenlenmesi çalışmasının yine kendilerine bizzat danışıldığını aktaran Büyükkılıç, Kültür Merkezi ve Tiyatro Salonu ile Hanımlara Özel Fitness Salonunun yer almış olduğu bir bölümde bütün çalışması gerçekleştirilmesine çalışanların “evet” demesiyle proje çalışmasının resmen başladığını belirtti.

Referans ve örnek belediye olunmasında çalışanların çok büyük emek ve katkısı aynı zamanda da desteğinin olduğunu aktaran ve bu açıdan belediye üzerinde çalışma yürüten kişilere, daha güzel, daha modern ve daha konforlu bir çalışma alanı sunmakta olduklarının altını çizen Büyükkılıç, Belediye yatırımlarında örnek ve referans belediye olarak Melikgazi Belediyesi’nin gösterilmekte olduğunun altını çizdi. Bunun temelinde ise asıl olan şeylerin istişare, dayanışma ve bütünlüğün olduğunu aktarıyor.

Mahalle yatırımlarını gerçekleştirirken bölge üzerinde yaşayan halkın ne istediğini dikkate alarak çalışma yaptıklarını ve birçok mahalle de anket gerçekleştirdiklerini belirtti.

İlginizi Çekebilir

Polis memurunun cenaze töreninde duygulandıran feryat: Baba bizi bırakma

Geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden polis memuru için emniyette tören düzenlendi. Törende merhum polisin üçüz çocuklarının "Baba bizi bırakma" feryadı ise duygusal anlar yaşattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir